Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası
    Yrd. Doç. Dr. sibelkural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    1571
    Konuları
    162
    Eklentileri
    81
    Kredisi
    4092
    Harcanan
    0
    Kalan
    4092

Standart RE: Cevap: Avrupa Basketbol Şampiyonası

Alıntı Musa Nickli Üyeden Alıntı

Sibel basketbolu bu kadar sevdiğini biliyordum.Bizde başarılar dileriz,12 dev adama
    bende senin futbolu cok sevdigini biliorum bu arada başdenetci olarak seninde paylaşımlarını bekliyoruz

•    Alt 06-02-2007'den beri

Advertising

advertising
      Mesajları
      1
      Konuları
      0
      Eklentileri
      0

Ön Lisans Üye fengineer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    111
    Konuları
    21
    Eklentileri
    6
    Kredisi
    305
    Harcanan
    0
    Kalan
    305

Standart Cevap: Avrupa Basketbol Şampiyonası

bizimkilerin mücadele ruhu ve takım disiplinini öğrenmeleri açısından litvanya-almanya maçında (yenilmiş olmalarına rağmen) almanyayı örnek almaları gerekir.

Yüksek Lisans Üye tubadaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    989
    Konuları
    119
    Eklentileri
    31
    Kredisi
    1561
    Harcanan
    0
    Kalan
    1561

Standart RE: Cevap: Avrupa Basketbol Şampiyonası

Alıntı fengineer Nickli Üyeden Alıntı

bizimkilerin mücadele ruhu ve takım disiplinini öğrenmeleri açısından litvanya-almanya maçında (yenilmiş olmalarına rağmen) almanyayı örnek almaları gerekir.
    ne zevkli bi maçtı diil mii,, enfesti doğrusu, yani sen kalk 20 sayıdan maçı döndür ve pisi pisine kaybet, böylesi bi mücadele ayakta alkışlanır, işte basketbol budur, adamlar nasıl çevikler hareketliler yaa, bizimkiler koyun gibi malesef, bakalım birasdan oynanacak çek maçını da göreceğiz, ben umutsuz konuşmak gibi olmasın ama pek de kazanacağımızı sanmıyorum, çünkü o ışığı bu sene hiçbi oyuncumuzda göremedim ben,takım ruhu sıfır, adamlar birbirini ilk kez görmüş gibi bakıyorlar, beni en çok umutsuzluğa iten pozisyon şudur: ibrahim kutluay oyunu kenardan başlatacak ve takım arkadaşlarına pas vermesi gerekiyor, adam 5 saniye boyunca o pası veremedi ve süre bitiminde top almanlara geçti, yani biz daha kenardan pas bile veremiyoruz üçlük yüzdemiz %14 lerdee

Yüksek Lisans Üye tubadaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    989
    Konuları
    119
    Eklentileri
    31
    Kredisi
    1561
    Harcanan
    0
    Kalan
    1561

Standart RE: Avrupa Basketbol Şampiyonası

[size=x-large]Türkleri pizza ve bira bitirdi[/size]
    Ali MERCİMEK / MÜNİH 6 Eylül 2007
    İspanya'da devam eden Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası’nda Almanlar’a karşı açık farkla yenilen Mili Takım’ın Palma’da bol bol bira içtikleri iddia edildi.

[size=x-large]İkinci turdayız[/size]

Spiegel Dergisi’nin internet sayfasındaki habere göre 12 Dev Adam sık sık Palma de Mallorca’daki pizzacılarda ve kafelerde bira içtikleri iddia edildi. Oyuncularımızın sportif anlayışının pek normal olmadığı vurgulanan yazıda, "Basketçilerin farklı yaşam tarzları vardır. Ancak bu kadarı da fazla" denildi. Diğer yandan Alman Milli Takımı Teknik Direktörü Dirk Bauermann, kafilemizin toplu halde otobüsle maçlara gelirken, Hidayet’in özel şoförünün kullandığı araçla otobüsün arkasında gelmesini alışılmadık bir durum olarak yorumladı. Karşılaşmadan bir gün önce yaptığı yorumda Bauermann, Türk basketçilerin "zıpır davranışlarının" kendi işlerine yarayacağı yorumunda bulundu. Alman basını ayrıca Hidayet ve Mehmet Okur’un takıma zarar verdiğini de iddia etti.

Kaynak: www.hurriyet.com.tr

Herseyin basi disiplindir,bu spor olsun is hayati olsun,basari disiplinle baslar. ama malesef bizim oyuncularımız bundan biraz mahrum kalmışlar,SPOR, ÖZELLİKLE PROFESYONEL SPOR, BİR YAŞAM BİÇİMİDİR.HELE ÜLKENİZİ TEMSİL EDİYORSANIZ...bu tür haberlere inanmak istemiyorum ama eğer OLAY cidden SAPTIRILMAMIŞSA KINIYORUM.İçmek isteyen BİRAsını TATİLDE İÇsin.YOK BEN İLLEDE BİRA İÇERİM DİYORSAN OZAMAN ÜLKEMİ BÖYLE TEMSİL ETMEye kimsenin hakkı yoktur..ne kadar alkol alırlarsa alsınlar ne yaparlarsada yapsınlar once milli duygular ön planda olmalı herseyin bir zamanı vardır..Bu arada medya "12 dev adam" diye şişiriyor. Bu arkadaşlar da hakikaten kendilerini "dev adam" zannetmişler! "Vatan-millet-sakarya" edebiyatını bizden daha iyi yapan ülke yoktur sanırım fakat iş yapmaya gelince çok farklı bir durum çıkıyor ortaya. arkadaşlar ben çok dolmuşum galiba,, içimi buraya döktüm vallaaa

Yrd. Doç. Dr. sibelkural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    1571
    Konuları
    162
    Eklentileri
    81
    Kredisi
    4092
    Harcanan
    0
    Kalan
    4092

Standart Cevap: Avrupa Basketbol Şampiyonası

dün macı izleyemedim özel bi nedenden ötürü.. milliler ilk iki macta baya bi moralimizi bozdu bu macı almasaydık zaten sampiyonaya elveda dicektik.. ama ben yinede sergilenen performansdan sonra pek sansımız oldugunu düşünmüyorum..

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Advertising

Advertising