—2005 yılında Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 45.000 m2 alan üzerine kurulan Beyaz Kağıt fabrikasında çocuk bezi ve hijyenik Ped ile üretime başlanmış olup 2007 yılında temizlik maddeleri üretimi için yatırım yapılmıştır. Sıvı ve toz deterjan üretim tesisleri yanında LABSA üretimi için sülfanasyon tesisi ve nihai toz ve sıvı üretim üniteleri bulunmaktadır.

—Toz Üretimleri: Toz Deterjan Üretimi, İtalya BALLESTRA teknolojisi ile tüm girdilerde ve proses de tam otomasyon kontrollü, 2 beç reaktörlü, sürekli üretim sistemi ile yapılmaktadır. Günlük 300 ton Toz Deterjan Üretim kapasitesi bulunmakta olup ihtiyaca göre 100 gr. ile 750 kg. arası a paketleme yapılabailmektedir.
—Sıvı Üretimleri: Sıvı Ünitesinde üretimler , Beç usulü, ağırlık kontrollü günlük toplam 700 ton kapasiteye sahip olup ihtiyaca göre Sıvı ve Jel Bulaşık deterjanı, Yumuşatıcı, Cam temizleyici, Yüzey Temizleyici ve Çöz grubu gibi yardımcı temizlik maddeleri de üretilip 250 gr.'dan 30 kg.'a kadar paketleme yapılabilmektedir.
—Kozmetik Üretimleri: Kozmetik Üretim ünitesi, Beç usulü, ağırlık kontrollü günlük toplam 100 ton kapasiteye sahip olup Hijyen koşullarda 500 gr.'dan 30 kg.'ma kadar paketleme yapılabilmektedir.
—Çamaşır Suyu Üretimleri: Çamaşır Suyu Üretimi, Beç Usulüne göre günlük 200 ton kapasiteye sahip olup ihtiyaca göre 1 -2,5 -4 -5 kg. parfümlü ve parfümsüz çamaşır suyu, Kıvamlı çamaşır suyu paketlemesi yapılabilmektedir.