4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Yeni Üye

Mesajları
    3
    Konuları
    1
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5

Standart Gastronomi ve Denetçilik, KKT, Hijyen Asistanlığı'yla ilgili yardım lütfen!

Merhaba, yaklaşık 3 sene evvel gastronomi bölümünden mezun oldum. Sonrasında çeşitli otellerin ve restoranların mutfaklarında çalışmaya devam ettim. Şu anda bir steakhouse un soğuk kısmının sorumlu şefiyim. Fakat işle ilgili beklentilerim açıkcası pek karşılanmadı diyebilirim. Maalesef ki mutfak ve aşçılık sektörü oldukça değişken ve çalışanların hakları tam anlamıyla verilmiyor ve maaşın kadar değilde asgari ücret üzerinden sigortanın yatması da cabası. Bu tarz nedenlerden ötürü kariyerimi farklı bir doğrultuda yapmaya karar verdim. Oldukça kapsamlı olarak ıso22000 haccp ve gıda mevzuat dersleri aldım.gıda teknolojisi mikrobiyolojisi hijyen dersleri gıda bilimi vs. Denetçilik hijyen sorumlusu ve kalite yönetim sistemleriyle ilgili mesleklerde yer almak istiyorum. Fakat biz gastronomi mezunlarının böyle bir imkanı var mı bilmiyorum. Bu konuda beni bilgilendirir misiniz lütfen. Teşekkürler.

Yeni Üye

Mesajları
    3
    Konuları
    1
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5

Standart Cevap: Gastronomi ve Denetçilik, KKT, Hijyen Asistanlığı'yla ilgili yardım lütfen!

Koskoca forumda şu konuyla ilgili bilgisi olan kimse yok mu arkadaşlar?

Genel Müdür

Mesajları
    273
    Konuları
    4
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    10
    Harcanan
    0
    Kalan
    10

Standart Cevap: Gastronomi ve Denetçilik, KKT, Hijyen Asistanlığı'yla ilgili yardım lütfen!

Alıntı myk.twod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, yaklaşık 3 sene evvel gastronomi bölümünden mezun oldum. Sonrasında çeşitli otellerin ve restoranların mutfaklarında çalışmaya devam ettim. Şu anda bir steakhouse un soğuk kısmının sorumlu şefiyim. Fakat işle ilgili beklentilerim açıkcası pek karşılanmadı diyebilirim. Maalesef ki mutfak ve aşçılık sektörü oldukça değişken ve çalışanların hakları tam anlamıyla verilmiyor ve maaşın kadar değilde asgari ücret üzerinden sigortanın yatması da cabası. Bu tarz nedenlerden ötürü kariyerimi farklı bir doğrultuda yapmaya karar verdim. Oldukça kapsamlı olarak ıso22000 haccp ve gıda mevzuat dersleri aldım.gıda teknolojisi mikrobiyolojisi hijyen dersleri gıda bilimi vs. Denetçilik hijyen sorumlusu ve kalite yönetim sistemleriyle ilgili mesleklerde yer almak istiyorum. Fakat biz gastronomi mezunlarının böyle bir imkanı var mı bilmiyorum. Bu konuda beni bilgilendirir misiniz lütfen. Teşekkürler.
    Gıda Mühendisleri Odasından bilgi alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Yeni Üye

Mesajları
    1
    Konuları
    0
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5

Exclamation Cevap: GIDA MÜHENDİSİ GASTRONOMİ ÜZERİNE YÜKSEKLİSANS YAPARSA NE GİBİ HAKLARA SAHİP

Merhaba ben Gıda Mühendisiyim. Gastronomi ve mutfak sanatları üzerine yüksek lisans yapmak istiyorum.Yüksek lisansı bitirdikten sonra ne gibi haklara sahip olabilirim bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.Teşekkürler
    Konu hilal0718 tarafından (14-10-2017 Saat 13:03 ) değiştirilmiştir.