Turkiye’nin Tarim sektorune yonelik ilk ve tek Ozel Egitim Merkezi TARIM AKADEMISI hizmetinize girdi…

Tum dunya da oldugu gibi Turkiye’nin kalkinmasi da tarim ve hayvancilikla olacaktir. Bu vesile ile ulkemizin kalkinmasina katki saglayan tum kurumlara tesekkur ederiz.

Kendi kendine yetebilen, yetistirdiklerini yurt disina satabilen bir Turkiye Tariminda gelecek icin “Egitim Sart”.

Tarim Akademisi bu boslugu dolduruyor. Tarimin gelecegini kuruyor…

Siz de bolgenizdeki ureticilerinize aktiviteler duzenlemek, onlari bu egitimlerden yararlandirmak istiyorsaniz hemen arayabilirsiniz.

Tarim, Hayvancilik ve Gida Sektorune yonelik duzenlenen egitimlerimiz, konusunda uzman egitmenler tarafindan verilmektedir.
Yapmaniz gereken sadece bizi aramak ve organizasyon icin gereken bilgileri almak olacaktir…

Siz organize edin, biz sektorde deneyimli egitmenlerimizle egitimleri gerceklestirelim…

Sonunda ciftcimiz, ulkemiz kazansin…

Egitimlerimize katilmak isteyenler hicbir ucret odemeyeceklerdir.
Egitim ucreti cesitli destekleyici firmalar tarafindan karsilanmaktadir.
Bu konu Tarim Akademisi Sponsorluk bolumu tarafindan yerine getirilecek ve size parasal bir kulfet getirmeyecektir.

Katilimcilara Egitim sonunda katilim sertifikasi verilecektir.

Ucretsiz Egitimlerimiz; (Bolgelerde uretici gruplarina verilecek egitimlerin ucretleri sponsor firmalar tarafindan karsilanmaktadir.)

- Tarim ve hayvanciliga bagli firsatlarin degerlendirilmesi
- Kirsal kalkinma desteklerinden, Devlet hibelerinden yararlanma yollari
- Modern sulama teknikleri ve uygulamalari (Uygulamali ve yerinde ziyaret)
- Hayvancilikta dogru bildigimiz yanlislar, verim artisi, dogru besleme…
- Organik Tarimin avantajlari ve yuksek Pazar sansi...
- Urunlerimizi daha iyi fiyata, surekli satabilmek icin yapilacaklar…
- Tarimsal urun pazarlamasinda yasanan sikintilar ve cozum yollari…
- Nasil ihracatci olurum… Urunlerimi dis pazara nasil gonderebilirim…

Egitimlerden birini ya da bir kacini secerek bize bildiriniz. (Bu egitimler disinda dusunceleriniz varsa lutfen konu basliklarini bize iletiniz.)

Egitim muracaati icin:

Mesai saatlerinde; 0212 260 49 81-83
Sebnem Surereker.
Faks: 0212 260 49 82
info@tarimakademisi.com