7 sonuçtan 1 ile 7 arası
Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 2 gönderen
  • 1 gönderen solway
  • 1 gönderen BLACKEAGLE-BJK

Konu: tavuk tedarikçisi

Yeni Üye

Mesajları
    25
    Konuları
    8
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5

Standart tavuk tedarikçisi

merhaba arkadaşlar tavuk tedarikçimle sorun yaşıyorum getirdiği tavuklar tam olması gereken derecede gelmiyor +4-6 derece olması gerekirken 8-10 derecede getiriyor her defasında dediğide "ee dışarda ölçüon tabi öle çıkacak" dio her ne kadar arabada ölçtüğüm de aynı çıksa. vede getirdiği ürünü dolaba taşımıyor bazen mutfakta elemanım olmuyor asansörde bırakıp gidiyor. ayrıca skt geçmeden bozuluyo tavukları nedeni bu aslında ama tek dedikleri ben yapamam ben edemem. Taşıyamazmış dolaba ama bence taşıması gerek sonuçta biz yemek dağıtrken fabrika kapısında bırakmıyoruz. şimdi yeni tavuk tedarikçisi arıyorum. bildiğiniz güvenilr sorun çıkarmayan markalar var mı. bir de ben yani tedarikçiyle anlaşırsam istediklerimi içeren bir sözleşme falan mı yaptırsam nasıl yapsam .dediklerim yapılmadığında al kardeşim boyle anlaştık diyebileyim. yardımcı olursanız çok çok sevinirim .iyi günler

Yeni Üye

Mesajları
    25
    Konuları
    8
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5

Standart Cevap: tavuk tedarikçisi

yardımcı olacak yok mu acillllll!!!!!

Onursal Üye Ümit ÖZTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    569
    Konuları
    116
    Eklentileri
    23
    Kredisi
    1193
    Harcanan
    0
    Kalan
    1193

Tedarikçi onay listeniz yok mu ? öncelikle tüm tedarikçilerinizi bir tedarikçi değerlendirme prosedürü ,talimatına göre değerlendirin. Eğer kriterlerinizin üzerindeyse onaylı tedarikçi listenize alın. değilse almayın. Kendinize kabul kriterleri belirleyin. Tabiki sözleşme yapabilirsiniz. istediğiniz şartlar nelerse bunu sözleşmeye madde madde ekleyip karşılıklı imzalayabilirsiniz. Yani tavuk tedarik diyince bilmem ama ben şahsen dışardan alınca banvit alıyorum. ama bildiğim kadarıyla keskinoğlu denen bir firma var. bir kaç firmanın onlardan memnun olduğunu biliyorum. yani amaç reklam değil burda sakın kimse başka yerlere çekmesin. arkadaşımıza varsa öneri olarak bulunabilir. tabi alım yapmadan önce mutlaka alım yaptığınız yeri gidip görmenizde fayda var. depolarını vs.
    Kolay gelsin.
    BLACKEAGLE-BJK ve zulal akk bunu beğendiler.

Ümit ÖZTEK
    Food Engineer
    Gıda Mühendisi

Onursal Üye solway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    426
    Konuları
    37
    Eklentileri
    5
    Kredisi
    276
    Harcanan
    0
    Kalan
    276

arkadasın rahatsız olduğu konu, uygulamada kuralların iplenmemesi. bence çıkıp kendınız dolaşın piyasayı. şartlarınızı bildirin, fiyat alın. iyi bir fiyat yakalarsınız patron da tavukçuyu daha rahat değiştirir
    zulal akk bunu beğendi.

Yeni Üye

Mesajları
    25
    Konuları
    8
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5

Alıntı solway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasın rahatsız olduğu konu, uygulamada kuralların iplenmemesi. bence çıkıp kendınız dolaşın piyasayı. şartlarınızı bildirin, fiyat alın. iyi bir fiyat yakalarsınız patron da tavukçuyu daha rahat değiştirir
    aynen beni pek takmıyor galiba önceden depocu ilgileniyordu biraz fazla şımartmış bunları. Şimdi depocu yok ben yapıyorum bu işleri. adamlar tavuğu aşağı katta bırkıp gidiyorlar.dolaba taşımıyorlar. bn deyince de taşımak zorunda değilim yok oyle bi kural kendi personelinize laf geçirin de taşısın diyo birde edepsiz.

Onursal Üye solway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    426
    Konuları
    37
    Eklentileri
    5
    Kredisi
    276
    Harcanan
    0
    Kalan
    276

kapıcılar kralı seyit gibi olmuş o herif.

Onursal Üye BLACKEAGLE-BJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    223
    Konuları
    46
    Eklentileri
    3
    Kredisi
    170
    Harcanan
    0
    Kalan
    170

yuhh adamdaki genişliğe bak... vallaaa bana denk gelse tüm ürünleri indirtir sonrada onaylamıyorum der geri yükletirdim.Ne zaman uygun gelirse o zaman satınalmasının gerçekleşeceğini söylerdim. tabii sizde işler nasıl ilerliyor bilemiyorum.ben böyle durumlarda uygun değil diyorum,acil gelmesi gerek diyip topu satınalmaya atıyorum onlar uğraşıyor.. Yeni anlaşacağınız firmayada mutlaka satınalma prosedürlerinizi bildirin.Bi çok firmayla üstüste sorunlar yaşayınca , genel bir yazı hazırladım.tüm malzemeleri kapsayan bir malzeme kabul şartlarımızı açıkça anlatan bir metin.Genel müdür imzası ile tüm firmalara geçtik.Bu şartlar sağlanmazsa ürünler kabul edilmeyecektir diye belirttik.Tabi bu durumlarda yönetim desteğide önemli.Birde her işte olduğu gibi çoğunlukla sektörünün önde gelen markaları bu işte daha hassaslar.Bir probleminiz olduğunda sevkiyat şoförü yerine yetkili isimlerle muhattap oluyorsunuz .. Zaten adamlar sevkiyat koşullarının nasıl olması gerektiğini de çoktan yalayıp yutmuş oluyorlar..Kafanızda ağrımıyor..
    Sabır dilerim...
    Ümit ÖZTEK bunu beğendi.
    "Gökyüzü KARTALındır!"