Walkin Alaçatı Akdeniz mutfağının en özel tatlarıyla hazırlanan menüsüyle yaz akşamlarına imzasını atacak.

Alaçatı?nın en yenisi Walkin, tüm hazırlıklarını tamamladı. Alaçatı akşamlarınızın vazgeçilmez adresi haline gelecek olan mekân haftanın her günü 17.00-04.00 saatleri arasında açık olacak. Walkin, gecenin ilerleyen saatlerine kadar Pop ve Funk tarzında canlı müzik performansları eşliğinde konuklarına eğlenceli saatler yaşatacak.

Walkin imza lezzetleri kalpleri hızlandırıyor

Ünlü Şef Berkin Baykoç?un Akdeniz Mutfağı konsepti ile hizmet verecek olan Walkin, zengin fine dining menüsü ve aperatif seçeneklerinin yanı sıra şefin ana yemek spesiyallerine de yer veriyor. Menüde, sevilen tariflerinin yanı sıra klasik İtalyan mutfağını modern dokunuşlarla sunan şefin öne çıkan akşam yemekleri arasında Fettucine Al Tartufo ve Spagetti H2O gibi imza lezzetler yer alıyor.* Yaz boyunca isteğe göre servis edilecek taze siyah yaz trüf mantarı da göze çarpan detaylar arasında. Walkin?e özel olarak hazırlanan Blessed Grass, Paranoia ve Kumquat Margarita gibi özel kokteylleri de sıcak yaz akşamlarınıza serinlik katacak.Walkin canlı müzik ile ruhları da besliyor

Misafirlerine farklı alternatifleri hazırlarken müziği de unutmayan Walkin gece yarısından sonra müziğin ritmini hızlandırarak Alaçatı gecelerinin hareketini doruğa çıkaracak. Haftanın belirlenen günlerinde DJ performansları da sezon boyu sürecek.