PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üslubunuz çok sert

Gluten
12-03-2008, 00:00
Bizler paylaşmak ve paylaşımlardan faydalanmak için buradayız.dosya yüklerken ya da paylaşımları eklerken yanlış yerlerde başlık açıyoruz diye çok sert uyarılar alıyoruz...Bu noktada biraz daha yumuşak olursanız karşınızdaki insanların paylaşımını engellememiş olursunuz...teşekkür ederim

assolist26
12-03-2008, 00:24
haklısın arkadaş..gıda sözlüğü paylaşımını bende gördüm, indirmek istedim ve okudum verilen cevabı hakkaten de sert olmuş.biraz dikkat edelim lütfen..

sssensei
12-03-2008, 00:53
ilgili konuya verdiğim cvp;
-konunun yeri yanlış adreste sorun var biraz daha özenli olsak bizim bunları defalarca sölememize gerek kalmıcak ilginiz için teşekkürler ama biraz daha dikkat lütfen bunu geri dönüşüme koyuorum ama kilitlemiorum isterseniz düzeltmek isterseniz ona göre doğru yere koyarız konuyu

bu da yazdığınız özel mesaja verdiğim cevabı aynen kopyalıyorum ;
-ben sert anlaşılmasın die ilginiz için teşekkür etmiştim lütfen de dedim yanlış anlaşılmış msjın bi kısmını alıp ona göre düşünülürse yanlış anlaşılır ii niyetli olarak msjıda kilitlemedim düzeltmek istersiniz die

yine diorum yanlış anlaşılmış çünkü internetin kötü yönlerinden biri, birine sölediğiniz lafı nası sölediğinizin görülmemesidir sadece yazı vardır orda mimikler ses tonu yoktur bu yüzden çok basit bi şey böle yanlış anlaşılır

Sinan COSKUN
12-03-2008, 01:01
Sözlük başlığındaki yorumlardan bahsediyorsanız pek sert bi uyarı görmedim. Bunun yanında yorumda bulunurken amacımız kimseyi kırmak veya kızdırmak değil. Belki bazen arkadaşlar sınırları aşıyorlar haklı olabilirsiniz ama o kadar mesajla uğraşmak inanınki çok zor. Ve bu işi arkadaşlar gönül işi olarak yapıyorlar. İşlerinden, özel hayatlarından zaman ayırarak ve sizlere en iyi paylaşım platformu yaratabilmek için. Bu amaçlada düzeni korumaya çalışıyorlar. Sizlerinde bunca emeğe karşılık bazen alttan alma olayını üstlenebilirsiniz. Ve tekrar söylüyorum bu uyarılarda asla artniyet yok. İnanın bu hatalar günde en az 10 kez yapılıyor. Biraz daha dikkatli olmalıyız. Burası hepimizn forumu hatta evi. Evimizi düzenli kullanalım, kullanamayanları sizlerde uyarın.
Umarım bu konuda anlayış gösterirsiniz. Teşekkürler...

Gluten
12-03-2008, 01:24
"internetin kötü yönlerinden biri, birine sölediğiniz lafı nası sölediğinizin görülmemesidir sadece yazı vardır orda mimikler ses tonu yoktur bu yüzden çok basit bi şey böle yanlış anlaşılır "demişsiniz haklısnız..
İnsanlık halidir yanlış anlaşılmalar olabilir ve içinde bulundumuz psikolojimizde buna bir etkendir diye düşünüyorum...
Ben fikrimi belirtmek istemiştim..
Açıklamalarınız için bende teşekkür ederim.

sssensei
12-03-2008, 01:26
bu şekilde konuşabilip düşündüklerimizi ortaya koyabildiğimiz ve bölece yanlış anlaşılmaları giderdiğimiz için ben teşekkür ederim

assolist26
12-03-2008, 01:32
evet güzel konuşmuşsunuz arkadaşlar..:saksak:yanlış anlaşılmalar düzelmiş sevindim;);)
gerçekten de kimin ne şekilde cevap verdiği hiç belli olmuyor. bence mimikleri belli etmek için sol taraftaki ifadeler kullanılmalı.onları boşa koymamışlar değil mi?;)

Akın52
12-03-2008, 08:42
Bu sitede ne olursa bilin yanlış anlaşılmadan dolayı olur. Burda kimse bilerek ve isteyerek birini kırmaz, tatlıya bağlandığına sevindim "KIZMAK VAR BELLİ ETMEK YOK"" :hihihi: