PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arama butonu hakkında

kerem
12-04-2008, 09:21
yeni konu açarken arama butonunu kullandığımızda sonuç bulunamadı diye yazıyor ancak gerçekte o konu açılmış olabiliyor, bunun sebebi sanırım açılan tüm konuların anahtar kelimelerinin belirtilmemiş olması. konu tekrarı yapılmasının bir nedeni de bu olabilir diye düşünüyorum

üye arkadaşlar konu oluştururken lütfen anahtar kelimeleri mutlaka belirtsinler, sadece doküman paylaşımında değil, her konu açımında

yönetici arkadaşlar düzeltme yaparken veya düzeltme olmasa da mümkün olursa tüm konuların anahtar kelimelerini ekleseler mesaja nasıl olur ;)

Oğuz Pelikli
12-04-2008, 09:43
duyarlılığınız için çok teşekkrüler
arama mototumuz ne yazıkki büyük ve küçük harfe karşı duyarlı
o yüzden büyük ve küçük harf yazmak çok önem kazanıyor
tabi bir de belirttiğiniz gibi anahtar kelimeler konuların daha kolay bulunmasını ve kategorize edilmesini sağlıyor
Şimdiden herkese bu konu da göstereceği hassasiyeten dolayı teşekkür ederiz...

kerem
12-04-2008, 10:40
Oğuz Bey, büyük harf derken kelimenin ilk harfinin büyük olması da etkiliyor mu acaba aramayı? Benim için yazım kurallarını uygulamak çok önemli bir konu, mesajlarda özel isimlerin veya cümle-konu başlangıçlarının küçük harfle yazılması beni rahatsız ediyor açıkçası ve çoğunlukla ilk harfler büyük oluyor :S

Oğuz Pelikli
12-04-2008, 11:05
Ne yazık ki, o da etkiliyor.
Ama etkliyor diye yazım kurallarını da hiçe sayın diyemeyiz.

Not: Bu bahane ile, zaman zaman hızlı cevap yazarken yaptığım hatalardan ve harf eksikliklerinden dolayı herkesten özür dilerim. işlerim çok yoğun, çok kısıtlı zamanlar da siteye vakit ayırmaya çalışıyorum. on parmak klavye konusundaki kendimi geliştirmem de devam ediyor. Hala her iki elimde de son iki parmak güçsüz :D Ben bastığımı zannediyorum ama zaman zaman basmadığı oluyor :)