PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : neden iş ilanlarım siliniyor

unen
30-08-2008, 22:16
?????????????

tuanabelit
30-08-2008, 22:28
öncelikle merhabalar dilerim gördüğüm kadarıyla bilgilendirmeye çalışıyorum sizi öncelikle bu konunuzu yanlış başlık altında açmışsınız forum kurallarımız gereği ilgili mod arkadaşlar hiçbir açıklama yapmadan konunuzu silme hakkına sahiptir ayrıca konunuzu uygun gördüğü başlığa hakkınada sahiptirler. bir ikincisi diğer konunuz "tecrübeli gıda teknikeriyim" ile ilgili açmış olduğunuz konu; ondada şengül abla size gerekli açıklamayı yapıp çöp kutusuna göndermiş konunuzu, başka sormak istediğiniz bişey varsa seve seve yardımcı oluruz, umarım izah edebilmişimdir paylaşımlarınızın devamlılığını dileriz

Sinan COSKUN
31-08-2008, 03:24
Fatoş hanım öncelikle forumumuza hoşgeldiniz. Forumumuza üye olurken kuralları okumadınız herhalde. Neyse ben yaptığınız yanlışlardan bahsedeyim. Forumumuzda bu başlık iş ilanları içindir, iş arayan üyelerimizin konu açtığı yer değildir. Aynı şekilde bu konunun burda açılmaması, "öneri ve şikayetleriniz" başlığında açılması gerekmektedir. Eğer bunlara dikkat etmezsek bu sanal kütüphanede kayboluruz.
Konu içeriğinde "bugun tam iki kere iş ilanı verdım" diye bi ibare girmişsiniz. Açtığınız konular iş aradığınızı belirten konulardı. Daha önce belirttiğim gibi bu başlıkta sadece iş ilanları verilir eğer iş aradığınızı belirtmek istiyorsanız "CV köşesi" başlığında konu açar orda iş aradığınızı belirtirsiniz.
Açtığınız ilk konuda gerekli uyarı yapılmış ve sizi yönetimdeki arkadaşlar yönlendirmeye çalışmıştı, buna rağmen 2. kere aynı konuyu açınca çöp kutusuna taşımadan sildim.
Umarım açıklayıcı cevap olmuştur.
Bu konuyuda ilgili başlığa taşıyorum. Kolay gelsin...