PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ULUSLAR ARASI GIDA ŞİRKETLERİ



fooden
22.04.2007, 21:35
A
American Italian Pasta Company http://www.pastalabella.com/
B
Baskin-Robbin’s http://www.baskinrobbins.com/
Ben & Jerry’s http://www.benjerry.com/
Bridgford Foods Corporation http://www.bridgford.com/
Butterball Turkey Company http://www.butterball.com/
C
Cadbury http://www.cadbury.co.uk/
California Avocado Commission http://www.avocado.org/
Campbell Soup Company http://www.campbellsoups.com/Welcome1.html
Cargill, Incorporated http://www.cargill.com/
Casa de Fruta http://www.casadefruta.com/
Chiquita Brands International, Inc. http://www.chiquita.com/
Coca-Cola http://www.cocacola.com/
D
Danisco Ingredients http://ingredients.danisco.com/
Del Monte Foods http://www.delmonte.com/
Dole Food Company, Inc. http://www.dole5aday.com/index.jsp
Domino’s Pizza, Inc. http://www.dominos.com/
Dreyer’s Grand Ice-Cream Inc. http://www.dreyers.com/
E
Evian Natural Mineral Water http://www.evian.com/
F
FATFREE Low-Fat Vegetarian Archieve http://www.fatfree.com/
H &R Florasynth http://www.ajtsc.com/hr_florasynth.htm
Frito-Lay http://www.fritolay.com/
G
General Mills, Inc. http://www.generalmills.com/corporate/
Gerber Products Company http://www.gerber.com/
Godiva Chocolatier http://www.godiva.com/
Good Humor – Breyers Ice Cream Company http://www.icecreamusa.com/
Gorton’s http://www.gortons.com/
H
Hershey Foods Corporation http://www.hersheys.com/
I
The International Food Network, Inc. http://www.foodnetwork.com/
K
The Kellogg Company http://www.kelloggs.com/
KFC Corporation (Kentucky Fried Chicken) http://www.kfc.com/
Kraft Foods http://www.kraftfoods.com/
L
Land O’Lakes http://www.landolakes.com/
Lipton http://www.lipton.com/
M
M & M Mars http://www.m-ms.com/
Mc Cormick & Company, Inc. http://www.mccormick.com/
Mc Donalds http://www.mcdonalds.com/
Mc Ilhenny Co. http://www.tabasco.com/
Mc Kee Foods Corporation http://www.mckeefoods.com/
Micronizing Company, UK Ltd. http://www.micronizing.co.uk/
N
Nabisco http://www.nabisco.com/
National Starch & Chemical Company http://www.nationalstarch.com/
Nestle http://www.nestle.com/
The Nutra Sweet Kelco Company http://www.nutrasweet.com/
O
Ore-Ida Foods, Inc http://www.oreida.com/
Oscar Mayer http://www.oscar-mayer.com/
P
Pepsi http://www.pepsi.com/
Perrier http://www.perrier.com/
Pillsburry http://www.pillsbury.com/
Pizza Hut http://www.pizzahut.com/
Procter & Gamble, Inc. http://www.pg.com/
Q
The Quaker Oats Company http://www.quakeroats.com/
S
Stake Usa, Inc. http://satake-usa.com/
Sensitech Inc. http://www.sensitech.com/
Star-Kist Foods, Inc. http://www.starkist.com/
Sun-Maid Growers of California http://www.sun-maid.com/
T
Turbana Corporation http://www.turbana.com/
Tyson Foods, Inc. http://www.tyson.com/
U
Unilever http://www.unilever.com/
W
Weight Watchers International , Inc. http://www.weight-watchers.com/

sibelkural
22.04.2007, 21:53
cok güzel kaynak sagol

sssensei
22.04.2007, 23:11
hoş olmuş saol

Eagleking06
23.04.2007, 11:12
gercekten buda guzel olmus saol özlem ;)

bgidat
02.05.2008, 15:26
Teşekkürler Arkadaş çok Güzel Olmş