PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : haftanın konusu

omerhattab
29-11-2008, 18:07
merhaba,
"haftanın konusu" aktivitesi kendi adıma istifade ettiğim ve istifade edildiğine inandığım bir uygulamaydı. merak edenlerin meraklarını giderdiği konunun merak edildiğini görenlerin de merak etmenin telaşlı hazzına vardığı ve bu merak dürtüsüyle araştırdığı, yardımcı olma anlamında elinden geleni yaptığı hoş bir platformdu.

bu uygulamanın devam etmesini diliyorum haddim olmayarak da bazı önerilerim olacak; belki konuların daha uzun süreli açılması, araştırma ve paylaşma adına daha güzel sonuçlara vesile olabilir. ayrıca merak edilen konular bir havuzda toplanıp bu konular arasından belirlenen konuda başlık açılabilir. belirlenen süre sonunda da tüm bilgiler toparlanıp (mümkünse düzenlenip) eklenti haline getirilebilir. bu uygulama yapılmış ve çok da güzel olmuştu.

forumda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
saygılarmla

Sinan COSKUN
29-11-2008, 23:17
Ömer bey merhabalar...

Evet Haftanın Konusu başlığı ilk düşünüldüğü şekli ile devam etseydi güzel bir platform olacaktı ancak zamanla çizgisinin dışına çıktı. Bu yüzden başlık askıya alınmıştı. Bu konu yöneticiler arasında da tartışıldı. Başlık tekrardan aktif edilecek ancak aktif edileceği zamana kadar bazı düzenlemeler ve kurallar belirlenecek. Bizim amacımız var olan bilgileri tekrarlamaktansa kişilerin kendi fikrlerini belirtmesini sağlamak, böylelikle sinerjik bir ortam yaratmaktı. Umarım bu şekilde ayarlayabilir ve devam ettirebiliriz.
Bu arada fikirleriniz içinde teşekkürler ;) Forumfood Ekibi olarak fikirlere devamlı açığız.
Çünkü Forumfood Ekibi = Sizlersiniz ;)