PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : perakende sektörü

deja-vu
16-01-2009, 01:02
arkadaşlar eminin ki birçok arkadaşımız perakende sektöründe çalışıyordur.
yönetim sektörler içinde perakende adı altında yeni bir bölüm açılacak mı yada açmayı düşünüyormu yönetim.
ayrıca kendi odamızın sayfasından çok forum sayfamıza girdiğimize göre bu sitede emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum keşke odamızda bu kadar duyarlı olabilseydi

Sinan COSKUN
17-01-2009, 18:05
Belirttiğiniz başlığı açmayı düşünüyoruz ancak içerik konusu biraz düşündürüyor. Bu konuyu netleştirince gerekli düzenleme yapılacak. Bu arada gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim. Umarım bu güzel ortam daimi olur ;) iyi paylaşımlar...

deja-vu
17-01-2009, 23:11
gıda mühendisi olarak faydalı olacağını düşündüğüm forum sayfasına ben teşekkür ederim kendi odamızın forum sayfasında arada girmeme rağmen bu forum sayfasına daha çok giriyorum gün geçtikçe üye sayımız kadar ekleyeceğimiz bilgilerde arkadaşlara daha faydalı olacağını düşünüyorum ama aklıma şu soru geliyor acaba kendi odamız bu forum sayfsını bizler kadar takip ediyormu takip ettiğini düşünüyorum peki odamız neden sitesinde daha farklı bir yaklaşımda bulunmuyor bu sorumda üye olan oda yönetimine