PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : meslek dışı bir bölüm açılması

onder r. aka
10-03-2009, 13:25
öncelikle merhabalar benim sizlere sunacağım fikir şu meslek dışı bir bölüm açılarak güncel hayat haber fikir alış verişi ve insanların ilginç bulduğu haber veya meslek dışı konuları tartışıp konusa bileceği bir bölüm açılsa ismide serbest kürsü olsa ne derseniz.

çalışmlaraınızda başarılar....

berkin arcan
10-03-2009, 14:09
önder bey forumumuzda görmek istediğiniz başlıklar zaten mevcuttur. Örneğin ; üyelerimizin, gördüğü ve paylaşmak istediği haberler için güncel haberler bölümü, fikir alışverişi yapabilmeleri için mesleki yardımlaşma ve tartışma bölümü, iş ve meslek hayatının sıkıntılarından bir nebzede olsa uzaklaşmaları için spor, sinema ve tiyatro, kitap ve dergi, oyunlar, geyik muhabbeti, edebiyat köşesi, ayrıca aynı meslek grubundaki üyelerimizin kaynaşması için gıda üzerine bölümler
gibi başlıklarımız mevcuttur.

onder r. aka
10-03-2009, 16:33
berkin bey hayattan güncel haberler ve konular demek istiyorum size...bütün forumu inceledim benim söylediğim gibi bir bölüm mevcut değil forumda bazı bölümler hariç onlarda tam demek istediğim gibi değil ama ilginiz için teşekkürler....

phryne
10-03-2009, 16:37
şurası (http://www.forumfood.net/forumdisplay.php?f=131) ismen tutmasa da serbest kürsü misali bir bölüm...

onder r. aka
10-03-2009, 16:43
evet benim anlatmaya çalıştığıma yakın bir bölüm biraz daha geliştirilse olabilirliği yüksek ilgin için teşekkürler...