PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Olmaz demeyelim oluyor

deja-vu
13-10-2009, 12:12
hadi bazı ilanları çok kınadık ama verdiler dedik ama böyle bir ilanda görmedim gördük hadi bu ilanı arayan arkadaşlarımız olacakmı oda düşündürücü galiba yitip giden meslekler arasında gıda mühendisliği bölümünü görmek mümkün olacak yetkili makamlar hayvan sağlığına önem verdikçe gıda mühendisliğine verilmesi gereken önem geriliyor ne yapabiliriz arkadaşlar yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum. gerekirse ilk başlangıç olan odamızdan başlayabiliriz nedersiniz....

ank_gm
13-10-2009, 13:11
bu ilan da ilginç, şaka mı gerçek mi:

YUFKA açabilen Gıda Mühendisi alınacak. 0534.331 44 99 AKDENİZ
13 Ekim 2009

sonkahraman
13-10-2009, 13:24
bu ilan da ilginç, şaka mı gerçek mi:

YUFKA açabilen Gıda Mühendisi alınacak. 0534.331 44 99 AKDENİZ
13 Ekim 2009

Bu ilan sahibi kafasına hiç merdane yememiş herhalde...

deja-vu
13-10-2009, 13:38
gerçek hemde çok gerçek söyleyecek sözde yok zaten

laktoz_nur
13-10-2009, 21:56
bazen oluyor böyle şeyler bana da üretim ve paketleme bölümünde çalışmam için teklif gelmişti:) hoş ben teknikerim mühendis değilim ama olsun geleceğin mühendis adayıyım bizim de bir karizmamız var yaneee:) iş beyenmemek değil ama yapılmazki ya yapamadımmm:)

mutlu_571
14-10-2009, 09:14
bu ilanı ustaya verdirmişler galibazaten işletmeciler önce ustaya soruyorlar...ya usta bi gıda mühendisi almayı düşünüyoruz ne dersin huyu suyu nasıl olsun...usta da;1-arada bana yardım ederse fenemı olur? belki işi tamamen ona yıkarım..2-şimdi bu gelip benim başımda konuşup duracak bari işten anlasa..gibi düşünşelerle vermiştir ilanı...ee kariyerimizde ustaların (bizim yaşımız kadar çalışmışlığı olan/herşeyi bilen) önemi çok büyük... onlarla iyi geçinmemiz lazım...belki ilerde biz de usta oluruz ne dersiniz...fırsatları iyi değerlendirmek lazım.