PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşekkür butonu yetmez!

pttszey
02-03-2010, 20:41
Sinirim yatışmadı dünden beri; acilen "Uyuz ol!" butonu eklenmesini istiyorum. İsterseniz 3 uyuz 1 teşekkürü götürsün, isterseniz uyuz puanları olsun yeterki forumda gereksiz dosya yükleyip de kredilerimi yiyenler bir şekilde cezalandırılsın. 2 satırlık bir bilgi için başlık açmış adam, bir de o 2 satırı word haline getirip dosya yüklemiş foruma. Ben de sandım ki işime yarayacak... Hey Rabbim yaaa!!!!
:Smiley (101):

tuceee
02-03-2010, 21:04
katılıyorummmmmmm....

yavuz7779
02-03-2010, 22:37
bence de :)

hi_axy07
02-03-2010, 22:54
Sinirim yatışmadı dünden beri; acilen "Uyuz ol!" butonu eklenmesini istiyorum. İsterseniz 3 uyuz 1 teşekkürü götürsün, isterseniz uyuz puanları olsun yeterki forumda gereksiz dosya yükleyip de kredilerimi yiyenler bir şekilde cezalandırılsın. 2 satırlık bir bilgi için başlık açmış adam, bir de o 2 satırı word haline getirip dosya yüklemiş foruma. Ben de sandım ki işime yarayacak... Hey Rabbim yaaa!!!!
:Smiley (101):

Keskin sirke küpüne zarar verir ODTÜ'lü...
haklısın...
2 satırlık eklenti yapıyolar sonrada ben eklenti yaptım nie dosya indiremiyom diye özelden bana msj atıyorlar...
arkadaşlar bence anlayışlı olalım...

Figen YÜCE
03-03-2010, 10:48
Öncelikle öneriniz için teşekkürler :)

Eklenti haline getirilmemiş (yani link halindeki) bir dosyayı indirdiğiniz takdirde krediniz düşmez, düşmemişte ( pttszey; kullanılan kredi=0 olarak görünüyor). Benim de foruma eklemek istediğim o kadar çok buton var ki hepsini bir eklesek butondan mesaj yazma alanı kalmaz :D

2 satırlık bir bilgi istisnai bir durum yoksa kolay kolay eklenti haline getirilmez, bizim zamanımız da linkleri verilen dosyaları tek tek incelemekle geçiyor, eğer gerçekten böyle bir eklenti varsa linkini verin bi kontrol edelim, böylelikle hem gereksiz yere üyelerimizin kredileri düşmez, hem de değerli dosyalar yükleyerek kredi kazananlara haksızlık edilmemiş olur, ayrıca böyle bir durum varsa yönetimdeki arkadaşlara gerekli uyarılar yapılır ;) ( Böyle bir eklentiyi ben yapmış olurmuşum bi de :Smiley (111):)

solway
03-03-2010, 20:24
pitza, kızmakta haklı ama önerisi şaka herhalde:)
olumsuz anlam ifade eden butonlar, (sözlük tecrübesi olan arkadaşlar da bilirler) gruplaşmalara ve savaşlara neden oluyor.şimdi ben pizza'ya 2 tane olumsuzu bassam dünyanın kavgasını çıkarır;p

pttszey
03-03-2010, 22:27
Sadece çemkiresim geldi. Serzenişimde haklıyım ve fakat önerim şakaydı sadece. Belki birileri okur da feyz alır dedim (;

Solveyciğim;
Olumsuzlukların mantıklı açıklamaları varsa niye kavga çıkariim?!?!?!?!?!

ozi
03-03-2010, 22:52
:)))))))) pttszey vardiyadayım koptum ya :)))))))) eklensin bencede "uyuz oldum" "ayar oldum" ...vb
Şaka bir yana çok doğrusun.şu forumun sömürülmesinden bıktım bende.Daha dogrusu iinsanların...
Buradan yazmak istiyorum yeni üye olup mesleki yardımlaşma ve dayanışmaya konu açanlara sonrada sadece bunun için gelenlere ve sonradan hiç foruma uğramayanlara..."uyuz oluyorum" !!!!

solway
03-03-2010, 23:42
küçük at da solvaycikler yesin pizzi;p
tü tü tü nazar değmesin solveyciğim demelerine;p o yumuşak tavırlara
rüştü'nün barcelona'daki hali gibisin.böle bi agresif, her an gol yemeye hazır;p
saçını başını yolarsın sen adamın;p
pizzü;P