PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kredi

tornardo
13-04-2010, 21:21
arkadaşlar sayın forum yöneticileri benim indirmem gereken bir dosya var ama kredi sahibi olmama gerek kredi sahibi içinde foruma dosya yüklemem gerek foruma konu açtım dosya yükledim ama kredi sahibi olamadım bana yardımcı olabilicek biri varmı açil dosyayı indirmem gerek

ewin3
13-04-2010, 22:06
Forumumuza hoşgeldiniz tornardo. Şu ana kadar 2 konu açmışınız. Paylaştığınız konular gıda dışında bilgiler olduğu için eklenti yapılmamış.. Gıda ile ilgili konu paylaştığınız zaman incelenip forum içinde tekrar edilmediği tespit edildikten sonra dosyanız eklenti haline gelecektir. Eğer işiniz çok acil ve bunlarla uğraşmak istemiyorsanız. Platin üye olun istediğniz konuya ulaşın.

Platin üyelik ile ilgili bilgiyi bu linkten öğrenebilirsiniz..

http://www.forumfood.net/showthread.php?t=15853&highlight=platin+%FCyelik

Kolay gelsin. Bol paylaşımlar..

burhaneroglu
27-04-2010, 08:33
çok saçma bir uygulama.

eatsal
29-04-2010, 23:34
bu ne saçma bir iş ya konu yüklüyorsuz adında bize bilgi paylaşımı için açılmış site ama bir konuda yardımcı olana kadar kırk hendek atlatıyorsunuz bu etik değil bu yardımcı olmakta değil

mutlu_571
30-04-2010, 08:19
çok saçma bir uygulama.

bu ne saçma bir iş ya konu yüklüyorsuz adında bize bilgi paylaşımı için açılmış site ama bir konuda yardımcı olana kadar kırk hendek atlatıyorsunuz bu etik değil bu yardımcı olmakta değil

meşhur bir reklam vardır bilir misiniz?
hani diyorlar orada Biz Daha İyisini yapana kadar En İyisi Bu diye...
Biz; en iyisi olduğumuzu biliyoruz. Ama okadar katı değiliz. buyrun meydan ermeydanı Siz daha iyisini yapın...

ageofan
07-05-2010, 12:51
meşhur bir reklam vardır bilir misiniz?
hani diyorlar orada Biz Daha İyisini yapana kadar En İyisi Bu diye...
Biz; en iyisi olduğumuzu biliyoruz. Ama okadar katı değiliz. buyrun meydan ermeydanı Siz daha iyisini yapın...

Sayın arkadaşım, bu mesajı yazarken hangi egolarını doyasıya kabarttığını az çok tahmin edebiliyorum. Bir, kimse en iyisi değildir; iki, sitede "siz biz" kimdir? yöneticiler ve kullanıcılar olarak burda iki ayrı kategori üzerinden mi değerlendiriliyoruz? Burada önceliğin GIDA MÜHENDİSİ kimliğine ait olduğunu sanıyordum ama bu muzaffer meydan okumaları gördükçe yanıldığımı hissediyorum.
Site yönetiminden bir açıklama bekliyorum;

Bu açıklama sizin yönetim olarak duruşunuzu yansıtıyor mu? Yoksa olayı, kişisel egoları tatmin etmeyi amaçlayan bir ifade şekli olarak mı değerlendirelim?
SAYGILARIMLA...

mutlu_571
07-05-2010, 13:40
Sayın arkadaşım, bu mesajı yazarken hangi egolarını doyasıya kabarttığını az çok tahmin edebiliyorum. Bir, kimse en iyisi değildir; iki, sitede "siz biz" kimdir? yöneticiler ve kullanıcılar olarak burda iki ayrı kategori üzerinden mi değerlendiriliyoruz? Burada önceliğin GIDA MÜHENDİSİ kimliğine ait olduğunu sanıyordum ama bu muzaffer meydan okumaları gördükçe yanıldığımı hissediyorum.
Site yönetiminden bir açıklama bekliyorum;

Bu açıklama sizin yönetim olarak duruşunuzu yansıtıyor mu? Yoksa olayı, kişisel egoları tatmin etmeyi amaçlayan bir ifade şekli olarak mı değerlendirelim?
SAYGILARIMLA...

saygıdeğer arkadaşım;
kesinlikle ego tatmini gibi bir his taşımamaktayım.
daha iki dakika önce siteye gelmiş arkadaşların saçma gibi bir ifadeyle sistemi eleştirmelerine bir anlam verememekle beraber kişisel tepkimi ortaya koydum. ForumFood adına da biz ifadesini kullandım.
bu işler kolay değil (bu siteyi kurup canlılığını sevyeyi bozmadan devam ettirmek) onun için başta Sinan Bey'e buradan faydalanan herkesin minnettar olması gerekir.
Bana gelince yönetime daha yeni katıldım bundan önce ne isem bundan sonra da oyum. burada birşekilde tanıdığım arkadaşlarımın hiçbirini şahsen tanımam. ismen de çok az bir kısmını bilirim. kendimi tanıtayım veya egomu birşekilde tatmin edeyim gibi bir çabam hiç olmadı.
yönetimden arkadaşlar da lütfen bu yazıyı okuduklarında önceki mesajımı da değerlendirip beni uyarırlarsa memnun olurum. bu ortam benim babamın şahsi malı olmadığı gibi yönetimdeyim diye de tasarruf haklarım sınırsız değildir.
dilim biraz sert kusura bakmayın
samimiyetle yardım istemek başka, eleştiriyorum diye inasnları itham etmek başka...
eğer yanlış anlayarak sizi üzecek birşeyler yazdımsa özür dilerim...
saygı bizden...

ageofan
08-05-2010, 10:32
Sevgili Meslektaşım;
Söylediklerinin çoğuna katılıyorum, forum yönetmek, belirli bir seviyeyi korumak elbette ki zor ve bu işi gönüllü yapan arkadaşlarımıza fazlasıyla müteşekkiriz. Kuralsız, programsız siz hiçbir sosyal topluluğun bir arada kalacağını düşünmüyorum, ama kuralı koymak başka kuralı uygulamaktan haz duymak başka. Hani "biz yaptık siz de yapın" gibisinden sözler bu manaya çıkıyordu dışardan; içerden öyle olmadığını kendin belirttin, samimiyetle yazan herkese inancım sonsuz...

Madem konusu açılmış, iki eleştri de ben yapmak istiyorum;
Biz GIDA MÜHENDİSLERİNİ soyu tükenmekte olan koala'lara, panda'lara benzetiyorum. Soyu tükenen canlıların yavruları çok değerlidir, onlar için bütün imkanlar seferber edilir. Bizim de yeni arkadaşlara desteğimizin tam olması gerekli. Bilgiyi dökümanı hızlı temin edip, sahada kendimizi göstermemiz lazım ki, GIDA MÜHENDİSLİĞİ'ni ileri seviyelere taşıyalım. Kredi olayı burda forumu yeni keşfedenler için büyük bir engel. Katılım paylaşımdan çok, parayı veren düdüğü çalar mantığı kendini belli ediyor. Yani ortaya iki analiz yazıp kredi almak kolay ama mantığa ters...
Yeteri kadar uzattım lafı, kısaca;
Paylaşımda gönüllülük esastır, gerisi laf-ü güzahtır...

hakansuzen
09-05-2010, 11:54
böyle bir sistem olamaz krediyi nasıl alıcaz ne yapacaz bilgilendirme sıfır

Sevgili Meslektaşım;
Söylediklerinin çoğuna katılıyorum, forum yönetmek, belirli bir seviyeyi korumak elbette ki zor ve bu işi gönüllü yapan arkadaşlarımıza fazlasıyla müteşekkiriz. Kuralsız, programsız siz hiçbir sosyal topluluğun bir arada kalacağını düşünmüyorum, ama kuralı koymak başka kuralı uygulamaktan haz duymak başka. Hani "biz yaptık siz de yapın" gibisinden sözler bu manaya çıkıyordu dışardan; içerden öyle olmadığını kendin belirttin, samimiyetle yazan herkese inancım sonsuz...

Madem konusu açılmış, iki eleştri de ben yapmak istiyorum;
Biz GIDA MÜHENDİSLERİNİ soyu tükenmekte olan koala'lara, panda'lara benzetiyorum. Soyu tükenen canlıların yavruları çok değerlidir, onlar için bütün imkanlar seferber edilir. Bizim de yeni arkadaşlara desteğimizin tam olması gerekli. Bilgiyi dökümanı hızlı temin edip, sahada kendimizi göstermemiz lazım ki, GIDA MÜHENDİSLİĞİ'ni ileri seviyelere taşıyalım. Kredi olayı burda forumu yeni keşfedenler için büyük bir engel. Katılım paylaşımdan çok, parayı veren düdüğü çalar mantığı kendini belli ediyor. Yani ortaya iki analiz yazıp kredi almak kolay ama mantığa ters...
Yeteri kadar uzattım lafı, kısaca;
Paylaşımda gönüllülük esastır, gerisi laf-ü güzahtır...

ewin3
09-05-2010, 17:08
Forumumuza hoş geldiniz hakansuzen.. Forumu dikkatli incelediyseniz her konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Ben sizin için bilgilendirme adına linkler vereyim. O linkler doğrultusunda sorularınıza cevap bulacağınıza eminim..

Resim veya dosya paylaşımı için bu linki inceleyebilirsiniz..

http://www.forumfood.net/showthread.php?t=19769

Kredili üyelik hakkında bilgi almak için bu linki;

http://www.forumfood.net/showthread.php?t=19766

He bunlarla uğraşacak vaktim yok ekleyecek dosyamda yok diyorsanız bu linki incelemenizi tavsiye ederim..

http://www.forumfood.net/showthread.php?t=15853

Kolay gelsin ;)

disaster2005
25-05-2010, 19:27
bende az önce 3 konu açtım 1 tanesi gıdayla ilgili ama kredi yüklenmemiş yardımcı olursanız sevinirim...

http://www.forumfood.net//BlueStorm/misc/progress.gif

Sinan COSKUN
26-05-2010, 09:37
Sayın disaster2005 krediniz yüklenmiştir. İyi paylaşımlar...