PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cideali

cideali
07-09-2010, 14:15
aynı şekilde bende 2 tane daha dosya paylaştım bunu şikayet olarak değil bir rica olarak görüp kredi kazanmak istiyorum

ewin3
07-09-2010, 15:03
3 konu paylaşmışsınız şimdiye kadar.. Bu konulardan biri daha önceden paylaştığınız için kilitlenip çöp kutusuna gönderilmiş.. Diğer ikisinide siz tamamını mesaj panosuna yapıştırmışsınız.. Bu nedenle konularınız eklenti haline getirilmemiş.. Ayrıca dün bilgilendirme mesajı yolladım okursanız sevinirim.. İyi günler..

sonkahraman
07-09-2010, 16:03
Ali Bey,

Forumun kuralları gereği dosyanız eklenti olmadan başka bir dosya indiremiyorsunuz, sitemizin bu seviyeye gelmesi"rica-hatır-gönül" ile değil, bu prensip sonucu oluştu, bizleri anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

Paylaşımlarla ilgili diğer bir konu da; zaten var olan dosyalar yüklendiği takdirde bu dokümanlar eklenti haline getirilemez veya bazı dosyalarda eklenti olacak değerde değildir örneğin; sayfa sayısı az olabilir veya gıda ile alakalı olmayabilir bu nedenle eklenti yapılmaz.

En kısa sürede krediye sahip olmak istiyorsanız; her öğrencilik hayatı geçirmiş kişide kolayca bulunabilecek "şahsınıza ait bitirme ödevi, staj raporu" gibi belgeleri yüklerseniz daha önce dorumda başka bir üye tarafından paylaşılmadığı takdirde dosyalarınız sorun olmadan eklenti haline getirilir.

Size artık yeterince bilgilendirme yapıldığını düşünüyorum, yönetimi zor durumda bırakmaya devam etmeniz halinde ceza alacağınızı hatırlatmak isterim,

Anlayışınız için teşekkürler...

Sinan COSKUN
08-09-2010, 23:24
Ali Bey artık bu yardım maillerinden ve açtığınız yardım konularından vazgeçip gerekli paylaşımlarda bulunabilirmisiniz. Yönetim olarak size laf yetiştiremiyoruz artık.

LÜTFEN sonkahraman kullanıcı adlı yönetici arkadaşımızında mesajında belirttiği gibi size ait olan ve de diğer gıda sektöründe çalışan arkadaşlarımıza katkı sağlayacak dosya paylaşımında bulunun. Size ait olan yok ise forumda mevcut olmayan bir dosya da aynı işlemi gördürmeye yardımcı olacaktır.
Eğer bu şekilde devam ederseniz ya istediğiniz o konuyu forumdan kaldıracağım yada sizi uzaklaştırmak zorunda kalacağım. İlginize teşekkür ederim...