PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : defter notu paylaşabilir miyiz?

001
02-01-2011, 20:38
Merhaba arkadaşlar.

Benim yönetimde olan arkadaşlara bir sorum olacak. Her zaman doküman hazırlayamıyorum. Bu yüzden defter notumu acaba tarayıcıdan tarayıp pdf formatında yüklesem kabul edip kredi verir misiniz? Defter düzeni aşağıdaki gibi bunu örnek olduğu için resim formatında koyuyorum.

Herkese iyi forumlar...

http://img823.imageshack.us/img823/3816/tarama0001c.jpg

001
03-01-2011, 09:09
cevap yok mu ? :(

Sinan COSKUN
05-01-2011, 00:05
Merhabalar...

Maalesef bu talebinizi olumlu karşılayamayacağız. Çünkü paylaşılan dökümanlar elektronik ortamda yazılması lazım. Bunun bir kaç nedeni var;

Öncelikle dökümanı kullanacak üyelerimizin rahat bi şekilde okuyabilmesi lazım. Sizin yazınız okunabilir ancak benzer bir paylaşım yapacak diğer üyelerinki okunamayabilir. Bu durum kişiden kişiye değişeceğinden dökümanı onaylamada karmaşa yaşanır.

Diğer yandan elektronik ortamda yazılan bir yazının kopyala-yapıştır imkanı olmasıdır.

Elektronik ortamda yazılan bir yazı, "kopyalanamaz" pdf dosyası olsa da veya resim olarak kaydedilmiş olsa da bazı programlar yardımıyla çözülebilirken bu durum el yazısı için olumlu olmayacaktır.

Her ne kadar bu konularda sıkıntı olsada bu tarz bir paylaşım bir çok arkadaşın işine yarayacaktır. Bu konu hakkında bi çalışma yapabilirmiyiz bilmiyorum ancak ileriki bir tarihte yönetim toplantısında konuşulacak konular arasına alacağım. İlginize teşekkür ederim, iyi paylaşımlar...

001
05-01-2011, 07:11
cevap için teşekküler....