PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kredi hakkında

machineman
01-03-2011, 10:14
sayın arkadaşlar
anlattığınız şekilde yükleme yaptım
ama kredi alamadım
açıklarsanız sevinirim

Didem SALİCİK
01-03-2011, 14:50
Sayın machineman,

Krediniz yüklenmiştir.
Kredinizin yüklenmesi için açılan konunun kontrol edilip uygun görüldüğü takdirde eklenti haline getirilmesi gerekiyor. Konuyu yukler yüklemez kredi kazanmıyorsunuz.
Bol paylaşımlar.

drknss
01-03-2011, 21:16
merhaba. bende yükleme yapmıştım ama bi dönüş olmadı. hala bekliyorum. eklenti haline gelmesi ne kadar sürer. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler...

mutlu_571
02-03-2011, 11:39
merhaba. bende yükleme yapmıştım ama bi dönüş olmadı. hala bekliyorum. eklenti haline gelmesi ne kadar sürer. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler...
ForumFood'a hoşgeldiniz;
paylaşımınızın eklenti olabilmesi için kapsamlı ve spesifik bilgiler içeriyor olması gerekir.
daha kapsamlı paylaşımlarınızı bekliyoruz.
iyi paylaşımlar...

drknss
02-03-2011, 18:21
ForumFood'a hoşgeldiniz;
paylaşımınızın eklenti olabilmesi için kapsamlı ve spesifik bilgiler içeriyor olması gerekir.
daha kapsamlı paylaşımlarınızı bekliyoruz.
iyi paylaşımlar...

Teşekkür ederim...

pinnar
14-05-2011, 17:08
merhaba bende yükleme yaptım ama kredim gelmedi ilgilenirseniz sevinirim.sayın site yöneticileri.

pinnar
14-05-2011, 17:09
sistemde kradim yüklenmiş görünüyor ancak indirdiin dosyalar şifre istioyr nedini öğrenebilirmiym. yani kredim yokmıuş gibi bişey oluyor.

sonkahraman
14-05-2011, 17:36
sistemde kradim yüklenmiş görünüyor ancak indirdiin dosyalar şifre istioyr nedini öğrenebilirmiym. yani kredim yokmıuş gibi bişey oluyor.

Dosya Şifresi : www.forumfood.net

Sorumlu Yönetici
14-05-2011, 17:36
Biraz dikkatli olursanız görürsünüz. İndirdiğiniz dosyanın, indirme butonunun yanında şifre yazmakta zaten... Sitedeki tüm şifreler de aynı zaten, yani: "www.forumfood.net"

asokuzu
31-05-2011, 11:49
Bende yükleme yaptım etli yemek akış diyagramı...ama kredi gelmedi

Önemli Not:
Müsait Olan Moderatör Arkadaşlar Konunuzu İnceleyip Uygun Görürlerse Eklenti Haline Getirirler.
Konu Açar Açmaz Kredim Yüklenmedi Gibilerinden Mesajlar Atmayalım Arkadaşlar. Rica Ederiz...

Krediniz yüklenmiştir
İyi Paylaşımlar

ilkayinan
12-06-2011, 17:03
bende yükleme yaptım. kredi yok ne kadar zaman alıyo.. uygun görülmezse başka yüklemelerde yapalım..

Didem SALİCİK
12-06-2011, 17:49
Sayın ilkayinan forumfooda hoşgeldiniz. Krediniz yüklenmiştir. Bol paylaşımlar.

xamil
12-06-2011, 20:24
benimde yüklemelerime bakılabilirmi uygunsa kredi yüklemesi rica edecektim.

VURGUN
04-12-2011, 23:57
Kredi yükleme sorunu modaratör eksikliğinden mi kaynaklanıyor? Sanırım birçok arkadaş bu konudan şikayetçi

hi_axy07
05-12-2011, 08:54
Vurgun; öncelikle sitemize hoş geldiniz.
Kredi alabilmeniz için öncelikle dosya yüklemeniz gerekmektedir.
Siz 1 adet paylaşım yapöaya çaşılmışsınız ama linki eklememişsiniz.

Sizlerin yüklediği dosyalar moderatörler tarafından incelendikten sonra şifreli olarak eklendi haline getirilir.
ve sitedeki tüm dökümanların şifresi sitenin adıdır.
yani: www.forumfood.net (http://www.forumfood.net)

mutlu_571
05-12-2011, 08:55
Kredi yükleme sorunu modaratör eksikliğinden mi kaynaklanıyor? Sanırım birçok arkadaş bu konudan şikayetçi

yoo birçok arkadaş sabırsız...

VURGUN
05-12-2011, 22:09
arkadaşlar bende yükleme yaptım ama kredi gelmiyo bir ilgilenirseniz sevinirim

VURGUN
05-12-2011, 22:15
pardon yukardaki mesajı es geçmişim özür dilerim sorunu düzelttim

ninse
19-12-2011, 13:09
uzun zaman önce yükleme yaptım fakat hala kredi yüklemesi olmadı. lütfen kouyla ilgilenirmisiniz.

mutlu_571
19-12-2011, 13:28
uzun zaman önce yükleme yaptım fakat hala kredi yüklemesi olmadı. lütfen kouyla ilgilenirmisiniz.

sayın üyemiz;
paylaşımınız eklenti kriterlerini karşılamadığından işlem yapılmamıştır.
lütfen forumda daha önce paylaşılmamış, gıda ile doğrudan yada dolaylı olarak ilgili , spesifik bilgiler içeren, en az 3 sayfadan oluşan paylaşım yapınız.
tek parça sistem dokümanı(prosedür, talimat, çizelge) eklenti yapılmamaktadır.

D y n a m i c
06-01-2012, 00:14
sayın üyemiz;
lütfen forumda daha önce paylaşılmamış, gıda ile doğrudan yada dolaylı olarak ilgili , spesifik bilgiler içeren, en az 3 sayfadan oluşan paylaşım yapınız.

Kriterleri karşılayan dosya paylaşımı yaptım ancak hala kredi yok.

http://www.forumfood.net/gida-yoluyla-bulasan-zoonlar-t26624.html?t=26624

mutlu_571
06-01-2012, 09:31
Kriterleri karşılayan dosya paylaşımı yaptım ancak hala kredi yok.

http://www.forumfood.net/gida-yoluyla-bulasan-zoonlar-t26624.html?t=26624

Aşağıdaki link paylaştığınız konu hakkında detaylı bilgi vermektedir.
http://www.forumfood.net/viral-gida-infeksiyonlari-t6502.html?t=6502

daha spesifik paylaşımlarda bulununuz.
okulda hazırladığınız proje, tez vs gibi şahsınıza ait paylaşımlar kredi kazanmanızı kolaylaştırır.
iyi paylaşımlar...

veliyunus
27-01-2012, 10:11
merhaba, sitede nereden dosya upload etmem gerekiyor, bana yardımcı olabilirmisiniz.Saygılar

mutlu_571
27-01-2012, 11:19
merhaba, sitede nereden dosya upload etmem gerekiyor, bana yardımcı olabilirmisiniz.Saygılar

inceleyiniz Lütfen:
http://www.forumfood.net/resim-ve-dosya-paylasimi-t19769.html?t=19769

edagli
28-01-2012, 15:52
sayın üyemiz;

iyi günler bende 2 adet akış şemasını ayrı ayrı konu açarak yükledim ve üçüncüsünüde eklemek üzereydim lakin bir sayfadan oluşan bu dosyaları ayrı ayrı yüklediğimde eklenti haline getirilmeyecekse üç sayfa halinde tekrar yükleme yapabilirim,bilgilendirirseniz sevinirim

edagli
30-01-2012, 09:32
mesajıma henüz bir cevap alamadım.hala cevap bekliyorum. ilgilenen birileri yok mu? en kısa zamanda birileri yardımcı olursa sevinirim.

Sinan COSKUN
30-01-2012, 10:10
Sayın edagli,

Tek döküman veya bunları birleştirip 3 sayfalık heryerde ulaşılabilecek dökümanlar eklenti yapılmamakta. Şuan paylaşımlarınız yazımsal olarak konulara eklendi. Diğer yandan benzer içerikler daha kapsamlı olarak forumumuzda mevcut... Bkz.:
www.forumfood.net/sut-urunleri-akim-semasi-t22084.html (http://www.forumfood.net/sut-urunleri-akim-semasi-t22084.html)

edagli
30-01-2012, 11:06
Sayın edagli,

Tek döküman veya bunları birleştirip 3 sayfalık heryerde ulaşılabilecek dökümanlar eklenti yapılmamakta. Şuan paylaşımlarınız yazımsal olarak konulara eklendi. Diğer yandan benzer içerikler daha kapsamlı olarak forumumuzda mevcut... Bkz.:
www.forumfood.net/sut-urunleri-akim-semasi-t22084.html (http://www.forumfood.net/sut-urunleri-akim-semasi-t22084.html)

Sinan bey ben tulum peyniri haricinde özellikle kelle ve sepet peyniri pek bulunmadığı için (tulum peynirine göre daha bölgesel)yazdım ve sitemizde de mevcut değil.Yani arayanlar faydalanabilir ve internette bulunmayan şeyler,kopyala yapıştır değil kendi yazdığım akış şemaları.her yerde ulaşılabilecek derken google da arattığımızda da ilk sırada ve sadece forumumuzda yazdığım akış şemaları görünüyor,tekrar bakmanızı rica ediyorum.Sanırım verdiğim bilginin kısa olması önemsizmiş gibi bir düşünceye sebep oldu ama kısa olması sizi yanıltmasın çünkü aradığımızda internette bir beyaz peynir,kaşar peyniri gibi kolay bulamıyoruz.(Açıkcası içeriğin kıymetini uzun veya kısa oluşuna göre değerlendirmenize üzüldüm)

Sinan COSKUN
30-01-2012, 11:33
Kesinlikle önemsiz diye düşünmedim. Zaten öyle bir düşüncem olsa forumda yayınlanmasına izin vermezdim. Diğer yandan uzunluk kısalık konusu bakış açısına göre değişmekte. Bir sayfalık yazı yüz sayfalık yazıdan daha değerli içeriğe sahipse benim için bir sayfa daha uzundur...

Eklenti yapılmasını istediğiniz dökümanlarınızın benzerinin karşınıza çıktığını düşünün, ona göre talepte bulunun, herhalde cevap olacaktır diye düşünüyorum...

edagli
31-01-2012, 12:18
Peki teşekkürler takdir sizin lakin söylemeden geçemeyeceğim benzerini bulamadım.En azından şu an için internette bir tek sitemizde "sepet ve kelle peyniri akış şeması" bulunmakta,sadece her yerde ulaşılabilecek dosyalar olarak görmezseniz benim için yeterlidir.Artık ihtiyacım olanı indirebilmek için yüklemeye devam.kolay gelsin.

horoznuri
01-03-2012, 02:53
sayın admin. bir lisans öğrencisi olarak henüz daha bölüm dersleriyle yeni yeni hasşır neşir biri olarak benden nasıl bir kapsamlı dosya,bilgi,içerik yollamamı beklersiniz. lisans öğrencilerine en azından 1. ve 2. sınıf öğrencierine kayıt sırasında 1-2 dosya indirebiliecek krediyi verseniz çok iyi olur. dosya yüklemye çalıştım. oldumu olmadımı onu da anlaşım değilim. ama hesabımda kredi olmadığına göre dosyalar yüklenmedi heralde. yüklediğim dosyalarıda internetten buldum indirdim ve yüklemeye çalıştım. artık kredi versen de hiç bi işime yaramayacak çünkü ödevi teslim edemedim. ben yandım bari diğer arkadaşalr yanmasın. ilginiz için teşekkür ediyorum. çoban bir öğrenci....

mutlu_571
01-03-2012, 13:26
sayın admin. bir lisans öğrencisi olarak henüz daha bölüm dersleriyle yeni yeni hasşır neşir biri olarak benden nasıl bir kapsamlı dosya,bilgi,içerik yollamamı beklersiniz. lisans öğrencilerine en azından 1. ve 2. sınıf öğrencierine kayıt sırasında 1-2 dosya indirebiliecek krediyi verseniz çok iyi olur. dosya yüklemye çalıştım. oldumu olmadımı onu da anlaşım değilim. ama hesabımda kredi olmadığına göre dosyalar yüklenmedi heralde. yüklediğim dosyalarıda internetten buldum indirdim ve yüklemeye çalıştım. artık kredi versen de hiç bi işime yaramayacak çünkü ödevi teslim edemedim. ben yandım bari diğer arkadaşalr yanmasın. ilginiz için teşekkür ediyorum. çoban bir öğrenci....

ForumFood'a hoşgeldiniz...
öncelikle sizi medeni cesaretinizden ötürü kutlarım.. (ForumFood'tan dosya indiremediğiniz için ödevinizi verememiş olmanız dolayısıyla..) en azından ödevi verememe nedeni olarak kredim yoktu gibi bir bahaneniz olacak.. bu bir bakıma içinizi rahatlatabilir... oysa ücretli üye olup istediğiniz dokümanı indirme şansınız da vardı...
bununla beraber mağdur(!) arkadaşlarınızı da düşünmeniz büyük bir erdem. bu nedenle -yüksek müsaadenizle- sizi bir kez daha kutlamak istiyorum...

ayrıca şunu da belirtmek isterim: yukarıdaki mesajınızdan başka bir paylaşımınız bulunmamaktadır.
bir mühendis adayı olarak; siteyi biraz incelediğinizde göreceksiniz ki üyeler yalnızca kendi çalışmalarını paylaşmamaktadır. gıda ile ilgili kayda değer bir çalışmanız yoksa üniversitenizde çalışılan bir tez, spesifik bilgiler içeren bir makale yada sunum işinizi görebilir..

İyi Paylaşımlar...

saprofit
16-03-2012, 14:29
ISO 17025 (Türkçe çeviri) ve 18593 mikrobiyolojik analizler için örnekl alma standartlarını yükledim. 3-4 gün önce
ama kredilerim hala yüklenmedi. ilgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler, saygılar.

mutlu_571
16-03-2012, 14:37
ISO 17025 (Türkçe çeviri) ve 18593 mikrobiyolojik analizler için örnekl alma standartlarını yükledim. 3-4 gün önce
ama kredilerim hala yüklenmedi. ilgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler, saygılar.

ForumFood'a hoşgeldiniz;
iki adet mesajdan başka bir paylaşım görünmüyor..
ilgili başlıkta yeni konu açarak paylaşımlarınızı yeniden yapınız..

saprofit
17-03-2012, 10:31
İlgili konuda başlık açıp Dosya yüklemelerini yapıyorum. "Yükleme tamamlanana kadar bekleyin" yazısı geliyor, ve sonra kapat çıkıyor.

NOT:
açtığınız konunun akibetini aşağıdaki linkten görebilirsiniz..
http://www.forumfood.net/17025-turkce-t27418.html

tuysal
01-04-2012, 21:53
Krediler neden yüklen miyor? Zaten ihtiyacımız olduğu zaman araştırma yapıyoruz zamanımız kısıtlı oluyor, onay işlemleri hızlandırılırsa daha iyi olur.

Sinan COSKUN
02-04-2012, 11:25
Krediler neden yüklen miyor? Zaten ihtiyacımız olduğu zaman araştırma yapıyoruz zamanımız kısıtlı oluyor, onay işlemleri hızlandırılırsa daha iyi olur.

http://www.forumfood.net/gmp-good-manufacturing-practice-t27522.html

Konu hakkında bilgilendirme yaptım...

cbayer
27-03-2018, 10:29
bende yükleme yaptım ama kredim yüklenmedi

cbayer
10-04-2018, 16:06
kredilerim hala yüklenmedi. ilgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler

seyran_aydin
05-08-2018, 11:17
Merhaba 5 dosya yükledim ve yüklediğim dosyalar görüntülenmiş ancak kredim yüklenmedi . Acil araştırma yapmam lazım ilgilenir misiniz lütfen? Teşekkürler.