PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kipa da tarihi geçmiş ürünler

pinarcakir
30-03-2011, 11:13
Kipa Marmaris mağazasında, son kullanma tarihi yaklaşan ürünler reyonu bulunuyor, ve raf ömrü dolmadan önce ürünleri normalden daha düşük fiyatlarla bu reyonlarda satıyorlar fakat ben iki kez bu reyonda tarihi geçmiş ürünlerin satıldığını gördüm,o dönem denetmen olarak görev yaptığım için mağazadaki tüm sorunlar dikkatimi çekmişti, paketlenmiş satılan çiğ köfte üzerindeki cevizler küflenmeye başlamıştı ve normal satış reyonlarında da tarihi geçmiş helva satıyorlardı, ben de bu helvayı aldım ve müşteri hizmetlerine teslim ettim, gıda mühendisinin mağazada olmadığını söylediler, Kipa markalı tüm mağazalar için bunu söylemem doğru olmayacaktır belki ama hepinizi dikkat etmeniz konusunda uyarıyorum,

sonkahraman
30-03-2011, 14:41
Kipa Son Tüketim tarihine dikkat ediyor, reyon elemanın bir hatası sonucu öyle bir olay olmuştur. Son tüketim tarihi yaklaşmış ürünlerin satıldığı rafta kesinlikle 1 gün bile geçikme yapmadan ürünleri kaldırırlar. Ancak insanın olduğu yerde nadiren de olsa bazen ufak sorunlar olabiliyor...

gazman61
04-04-2011, 07:09
alo174@tarim.gov.tr adresinden email ile şikayet edin ücretsiz. umarım tarımcılar işini yapar... :D