PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rarlı/Zipli paylaşım yaparken dikkat edin arkadaşlar!!!

001
11-04-2011, 18:05
Arkadaşlar site dışında arkadaşlar rarlı paylaştığı zaman herkes dikkat etsin lütfen. virüslü pcden rarlamayın dosyalarınızı. Bu sitede art niyetli kişilerin olacağını düşünmüyorum. Ancak gizlenmiş bat dosyası bayat bir numara. dua etsin bu aralar dosya trafiğim çok belirlemek zaman alır ve deymez. bug atmaya çalışıyorsan başka kapıya...

Sinan COSKUN
12-04-2011, 21:44
Hayırdır üstad sıkıntı yaratan birileri yoktur umarım. Varsa bilgilendir gerekenleri yapalım, bi tanede biz hediye edlim :p

001
13-04-2011, 05:46
teşekküler sinan bey. burdan indirdiğim dosyaları bir klasörde topluyorum şifre olduğu için. son iki aydır indiriyordum ancak açmıyordum yaklaşık 250 dosya olmuş rarlı. Şunları bir açayım dedim. dosyaya girdiğimde direk pcnin uzaktan erişimini açmaya kalkıştı. Kullanıcı profilinde şifre vardı ikide bir gelmeye başladı. Uzun lafın kısası sistemde açık aradı gibi. Ki bunu da her kullanıcı yapamaz. Zaten bir on saniye sonra immunet project uyarı verdi. Eleman sprit ve sunucuda açık bulamadı sanırım. farklı yöntemlere gitmeye kalkışıyor. Benim net bağlantısını da sıkıntıya sokunca tepem attı. Birden yazdım. Bi sürü işim vardı yarım saat uğraştım yok yere... Bi uyarıda bulunmak istedim. Yoksa ben yemediğime göre siz hiç yemezsiniz :D

ayşegül
13-04-2011, 09:23
hangi dosya açmayayım bende anlamam zaten.

mutlu_571
13-04-2011, 13:31
bende de benzer bir durum oldu yine mi dedim ama "temp"e yerleştiğini gördüm CCleaner sağolsun temizledi herşeyi...

001
13-04-2011, 15:38
hangi dosya açmayayım bende anlamam zaten.

hangi dosya olduğunu bilsem zaten gerekeni yaparım. 250 dosyadan biri ki bazı kullanıcılar iki yada üç tane atabiliyorlar.. O yüzden site harici yüklenen rar dosyalarını indirirken iki kere düşünün derim. Bu siteye yada üyelerine zarar vereceklerini düşünmüyorum. Muhtemelen dosya indiremeyen biri uğraşmıştır.

bende de benzer bir durum oldu yine mi dedim ama "temp"e yerleştiğini gördüm CCleaner sağolsun temizledi herşeyi...

ne oldu ki? Eğer rar yada zipi açmadan kullanırsan program yine extract yapar ve temp klasörüne atar. Ki orda başka kısa yollarda vardır. arada temizlemek iyidir. :D