PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ek bölüm talebi

ayşegül
01-06-2011, 20:05
sayın Sinan bey,
forumda otelcilik bölümünün eksikliğini, bu sektöre giriş yapma ihtimalim üzerine hissettim.uzun zamandır forum üyesi olduğumdan dolayı ek bölüm talebimi belirteyim dedim.
Bilgilerinize arz ederim.kolay gelsin...

Sinan COSKUN
01-06-2011, 21:13
Ayşegül Hanım forumumuzda o kadar çok başlık mevcut ki karmaşa olmasın diye genelde benzer başlıkları iç içe kullanıyoruz. Her ne kadar birebir uyum göstermesede genel anlamda hazır yemek-catering başlığı bu konuya cevap olacak nitelikte olduğunu düşünmekteyim...

001
01-06-2011, 22:05
sinan bey haklısınız ancak yeni kullanıcılar yada acelesi olanlar karışıklıkla karşılaşacaktır. Bunu önlemek için paylaşımlara etiketleme yapılabilir diye düşünüyorum, aramalarda daha kolay çıkar. örneğin catering sektörü;

catering, otelcilik, hazır yemek, fast-food

gibi. Ama bunu konuyu açan üyeler ne doğrulukta yaparlar orası bir muamma. modlarında bunlarla ilgilenmesi zor gibi geliyor bana :(

Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir. Bu sayede tek bir konu dört beş farklı başlık altında görülebilir sanırım. hem arayanlar kolay bulur hem forum kirlenmez. Açık olmadıysa sinan bey pm atayım bir siteyi inceleyin...

Not: Etiketlemeden kastım konu açmada geçen "Anahtar Kelime" den farklı...