PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ekli dosya yüklemede yardım???

Gıdacı sdü
25-07-2011, 14:50
Ekli paylaşım yapar iken izlediğim yol
Yeni konu diyorum göz at'dan ekliyorum yükle diyorum çıkan yazıyı nereye kopyalayıp yapıştıracam devamında nasıl bir yol izliyeceğim bende kredi sahibi olmak istiyorum yardımcı olur iseniz çok sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum

001
25-07-2011, 15:34
çıkan adresin üzerini fare ile tarayarak sağ tıklayın kopyala deyin. daha sonra yukardıraki metin ekranında sağ tıklayarak yapıştır deyin. işlem bu kadar. daha sonra en alttan konuyu aç deyin. ona da tıkladıkdan sonra konunuz açılmıştır. iyi paylaşımlar :))

Buyrun baştan sona videoya aldım. Anlatım biraz bozuk olabilir. Kusura bakmayın ancak bu kadar zamanda bu kadar olur :) vaktim olursa inşallah güzel bir şekilde hazırlarım...

Link: http://www.forumfood.org/zyr/indir.php?file=c074b6e2e0.rar

Gıdacı sdü
25-07-2011, 18:43
teşekkür ederim 001 Eki yükledim kredi site yöneticisi tarafından kontrol edildikten sonra mı yüklenmektedir ?
Tekrar teşekkürler :)

001
25-07-2011, 18:57
site yöneticisi de onaylayabilir o bölümden sorumlu yöneticide. Aynen söylediğiniz gibi. Kontrol edecekler sonra uygun görülürse krediniz yüklenecektir...

önemli değil kolay gelsin...

Sinan COSKUN
25-07-2011, 21:55
Sayın "Gıdacı sdü"

Dosyanız incelendi ve eklenti yapılacak nitelikte olmadığından olduğu gibi bırakıldı. Kredi kazanmanız adına:
Dökümanınızın gıda sektörüne yönelik olmasına dikkat edin.
Telif hakkı olan ve video-foto gibi materyaller eklenti yapılmamakta.
Ayrıca tek sayfalık dökümanlar konuya metin olarak yapıştırılmaktadır, eklenti yapılmamaktadır.

Bunlara dikkat edip paylaşım yaparsanız daha hızlı bir şekilde kredi kazanırsınız. Bilginize...