PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mesajların eklentiye dönüştürülmesi???

yawrukus
20-09-2011, 20:26
siteye dosya ilavesi yapalı günler olduğu halde kredilerim yüklenmemiş:( yeterli miktar kredim var ancak eklenti haline hala getirilmemesi ilginç. kaç kişinin indirdiğini göremiyoruz.Mod.larımız ilgilenebilirse çok sevinirim. teşekkürler...

Didem SALİCİK
21-09-2011, 11:33
Açıtıgınız konular eklenti haline getirilmiştir... Bu konuda lütfen biraz daha sabırlı olalım...
e-kitapları eklnti yapmıyoruz bilginize...

yawrukus
24-09-2011, 20:44
sabır diyorsunuz haklısınız da bende ertesi gün şikayet etmedim zaten. bu site çok güzel, çok seviyeeli bir forum. madem böyle bir uygulama var, mümkün olduğu olduğu kadar çabuk yapılması taraftarıyım. çünkü yeni üyeler de var. üzerinden yanlış hatırlamıyorsam 15 gün geçmişti. ayrıca e-kiaypların da eklenti olanları var ve de bir çok mod.- müdür vs. var bu sitede. birinden biri mutlaka yapabilir görüşündeyim en kısa zamanda.

dikkate aldığınız için teşekkürler...

Sorumlu Yönetici
25-09-2011, 11:07
Uygun görülen dosyalarınız eklenti yapılmıştır...
Eklenti yapılan e-kitaplar büyük ihtimalle içerisinde telif hakkı ibaresi bulunmadığından yapılmıştır. Bazende gözümüzden kaçmıyor değil, bu yüzden bir kaç kez iletişim yollarımızla ilgili kişiler tarafından uyarı yapıldı :)

bostancı
17-12-2011, 08:56
siteye dosya ilavesi yapalı günler olduğu halde kredilerim yüklenmemiş:( yeterli miktar kredim var ancak eklenti haline hala getirilmemesi ilginç. kaç kişinin indirdiğini göremiyoruz.Mod.larımız ilgilenebilirse çok sevinirim. teşekkürler...
yawrukus'un şikayetini aynen yineliyorum,yetkili sayısının artırılmasını veya sistemin hızlandırılmasını talep ediyorum,1 sabır,2 sabır derken ins. sonu olmaz kahır..

mutlu_571
17-12-2011, 09:51
yawrukus'un şikayetini aynen yineliyorum,yetkili sayısının artırılmasını veya sistemin hızlandırılmasını talep ediyorum,1 sabır,2 sabır derken ins. sonu olmaz kahır..

ForumFood'a Hoşgeldiniz.
konularınız eklenti kriterlerini taşımadığından işlem yapılmamıştır.
okulda hazırladığınız proje, tez, ödev gibi dokümanlar elinizde mevcuttur sanırım. ilk olarak yüklemeye bunlarla başlarsanız daha kısa sürede eklenti sahibi olursunuz. bu çalışmalar şahsınıza ait olduklarından forumda daha önce paylaşılmış olması ihtimali zayıftır ve eklenti kriterlerini karşılamada sıkıntı çıkarması ihtimali de oldukça düşüktür.
iyi paylaşımlar...