PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birisinin gıda mühendisi olup olmadığını nereden öğrenebilirim?

lostmymindd
26-09-2011, 15:27
Çalıştığım firmada biri kendini gıda mühendisi diye tanıtıyor ama adım gibi eminim değil, bunu nereden öğrenebilirim?(facebook'ta eğitim bilgileri yok ama lisede ki sınıfınım toplandığı etkinlikler düzenliyor madem o kadar sosyal, niye üniversite arkadaşlarıyla ilgili birşey yok)

Edit: Bundan sanane diyenler olabilir işim gereği soruşturmam lazım, aynı zamanda gıda güvenliği konusundaki cehaletiyle mesleğimizi kötülüyor daha kötüsü bir gıda mühendisinin işini çalmış oluyor.

snejana_snejana
26-09-2011, 16:02
Çalıştığım firmada biri kendini gıda mühendisi diye tanıtıyor ama adım gibi eminim değil, bunu nereden öğrenebilirim?(facebook'ta eğitim bilgileri yok ama lisede ki sınıfınım toplandığı etkinlikler düzenliyor madem o kadar sosyal, niye üniversite arkadaşlarıyla ilgili birşey yok)

Edit: Bundan sanane diyenler olabilir işim gereği soruşturmam lazım, aynı zamanda gıda güvenliği konusundaki cehaletiyle mesleğimizi kötülüyor daha kötüsü bir gıda mühendisinin işini çalmış oluyor.

Çalıştığınız firma işe alım yaparken diplama istemiyor mu? zaten diploma isteniyorsa problem yok demektir. yoksa ben mi yanlış anladım bu kişi sizin çalıştığınız tatarikçilerinizden birinde çalışan birisimidir ki diploma bilgisine ulaşamıyorusnuz?

001
26-09-2011, 16:43
spesifik bir soru sorarsınız cevaptan hangi üniversite mezunuydunuz dersin konuyu açmaya çalışırsın. ancak arkadaşın dediği gibi tedarikçi ise, yada çalışanlardan birisi ise direk diploma bilgilerini isteyebilirsiniz./bakabilirsiniz.

yawrukus
03-10-2011, 11:50
direkt olarak diplomasını ya da çıkış belgesini sorun. eğer siz de o firmada çalışansanız bu şüphenizi yetkili bir kişiye iletin o soruşturmasını yapsın. bu ciddi bir problem ama çözümü de bir o kadar kolay bence...