PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kredi

ademustun
29-10-2011, 19:48
iyi akşamlar öğlen dosya yüklemiştim fakat benimde kredim henüz yüklenmiş değil yardımcı olursanız çok sevinirim saygılarımla. ..

Ümit ÖZTEK
29-10-2011, 20:38
dosyalarınız yöneticiler tarafından incelendikten sonra eklenti yapılmaya uygun bulunursa krediniz yüklenecektir.

saygılarımla.

ademustun
29-10-2011, 21:26
sağolun çok teşekkürler

yetkili arkadaşlarım kredim hala yüklenmedi bi sorun mu var anlayamadım.saygılar

Sinan COSKUN
01-11-2011, 04:05
Krediniz yüklenmiştir, gecikme için özür dileriz...

2007
02-11-2011, 21:44
bende yükleme yaptım ama kredim yüklenmedi, yükleme yaptığım dosya incelendi mi acaba ?

Sinan COSKUN
02-11-2011, 21:51
Bismillah daha 10 dk olmamış paylaşım yapalı. Konularınız gün içerisinden incelenir...

2007
02-11-2011, 22:12
:) bi dosya indirmem gerekiyodu da onun için sormuştum ama sanırım bugün indiremycem, yinede teşekkürler

Sinan COSKUN
03-11-2011, 02:01
Dökümanınız konu içerisine metin olarak yapıştırıldı. Eklenti olarak sisteme eklenmedi maalesef. Kredi kazanmak için lütfen eklenti kriterlerine uygun döküman paylaşımında bulununuz.

2007
03-11-2011, 17:52
eklenti kriterleri derken? =)) yüklediğimiz dosya nasıl olmalı acaba :)

Sinan COSKUN
03-11-2011, 22:55
İkinci paylaşımınızda konu tekrarı olduğu için eklenti yapılmamıştır. Bakınız:
http://www.forumfood.net/tursu-uretimi-t26008.html?t=26008

Eklenti yapılacak dökümanlar:
1 - Daha önce forumda paylaşılmamış,
2 - Gıda sektörüne yönelik
3 - İçeriğin kayda değecek nitelikte olması (ISO 22000 sisteminde mevcut sadece bir prosedür, içli köfte tarifi veya basitce bir gıda maddesi tanımının eklenti olmasını beklemeyin)
4 - Yazımsal Dökümanlar olması (foto, video vb dökümanlar eklenti yapılmamaktadır)
gerekmektedir....

2007
04-11-2011, 02:11
çok pardon, onu görmemiştim.Bu son paylaştığımda mı eklenti yapılmycak ?

baytugan
11-11-2011, 14:41
Ya herşey iyi güzel de ben şimdi ödev yetiştirmeye çalışıyorum bbi dosya hoşuma gitti illa sürünmem mi lazım ki indirebileyim

gülşah_8484
11-11-2011, 14:49
merhaba baytugan sitemize hoşgeldiniz;
kredi sahibi olmak için sürünmenize gerek yok, gıda içerikli döküman paylamanız yeterli.
şeker üretim şeması oldukça kısa bir döküman olduğundan dolayı eklenti halne getirilemiyor. paylaşımlarınız moderatörlerimizce incelendikten sonra eklenti haline getilir ve siz de kredi sahibi olabilirsiniz.
iyi paylaşımlar..

baytugan
11-11-2011, 15:08
az sonra ödevimin teslimi internetten bitiyo ben neyle uğraşıyorum

baytugan
11-11-2011, 15:27
Site o kadar kullanışlı ki gelen yönetici bile tahammül edemeyip 2 dk sonra terkediyo, tek online üye benim. Ödevim var bilgiye erişemiyorum. Mentalite değişmeli, gerçi banane beğenmiyorsam gideyim değil mi ?

gülşah_8484
11-11-2011, 15:44
Yöneticinin dayanamayıp terkettiğini nereden çıkardınız? buradaki yöneticilerin tek görevi 24 saat buradaki konuları takip değildir, herkes iş-güç sahibi, ve gönüllü olarak buna vakit ayırıp sizlere yardım etmeye çalışıyoruz! değişmeli dediğiniz mantalite şimdiye kadar yapılan en iyi uygulamadır ki, bu kadar üyesi var ve bundan herkes faydalanabiliyor. lütfen gereksiz suçlamalarda bulunmayalım.
iyi paylaşımlar...

mutlu_571
11-11-2011, 15:47
Site o kadar kullanışlı ki gelen yönetici bile tahammül edemeyip 2 dk sonra terkediyo, tek online üye benim. Ödevim var bilgiye erişemiyorum. Mentalite değişmeli, gerçi banane beğenmiyorsam gideyim değil mi ?

değerli arkadaşım;
forum yöneticileri burada gönüllü hizmet vermektedir. sizin yetiştirmeye çalıştığınız ödeviniz var. burada hizmet eden arkadaşların da idare etmeleri gereken işleri, aileleri elemanları vs var... hiçbir üyemizi üzmek niyetinde değiliz. ancak milletimizin bir özelliği nedeniyle bazen sıkıntılar yaşanabilmekte inanın bu konuya biz de üzülmekteyiz. bu sıkıntı yumurtanın ucunun görünmesi sıkıntısı. yine de anlayışınıza sığınıyoruz.
siz değerli üyemizi aramızda görmekten mutluluk duyarız...

baytugan
11-11-2011, 15:54
Zaten herşeyin en kötüsü bizim milletimizde değil mi? Ne olursa işte bizim milletin kötü özelliği der geçeriz. Kimin neyi nasıl yaptığı , yumurtanın nerede olduğu kimseyi ilgilendirmez. Keşke süreçler zorlaştırılmasa da kolaylaştırılsa. Buradaki yöneticiler sürekli burada olsun demiyorum tabiki ama sitenizde tek başıma dolaşmam site stratejinizin başarısının bir örneği sanırım.

baytugan
11-11-2011, 16:03
teşekkürler... sustum... ama bi ara düşünün bence

gülşah_8484
11-11-2011, 16:04
arkadaşım sitede tek başına dolaştığın için mi 2 yönetici birden yazdıklarına cevap verip duruyor?? yazılanlar genelleme yapılarak anlatılmış, siz üstünüze alınmayın öyle olduğunu düşünmüyorsanız olsun bitsin...

Sinan COSKUN
12-11-2011, 00:12
Yönetici arkadaşlar gerekli cevabı vermişler, konuyu uzatmayacağım. Benim uyarım başka yönde. Bir kaç üyemiz hakkınızda şikayette bulundular. Özel mesaj yoluyla dosya talebinde bulunmuşsunuz. Tekrarında uzaklaştırma cezası alacaksınız, bilginize....

İlgili şikayet konu içeriği:

Merhaba benim acil bi ödev için bi dosyaya ulaşmam lazım
http://www.forumfood.net/......html
bu dosyayı
.........hotmail.com
a atabilirmiiniz