PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni bir buton daha eklense nasıl olur?

gıda2008
10-12-2011, 22:59
Bugün forumfood.net te bir cevap okudum ve çok hoşuma gitti. Güldüm ve bunu gülme ikonu ile cevap vermek istedim ama forum kirlenir diye yazmadım. Şimdi benimde aklıma farklı bir bir buton ile paylaşımı daha zevkli hale getirebilir miyiz demek geldi:) Mesela gülücük gönder:) butonu olsa ve altına da üyeye gülenler yazsa nasıl olur?

ewin3
11-12-2011, 10:21
Gülücük olsa bile mesaj olarak yazı altında olacak.. Yine forum kirliliği olacak. Ha gülücük gönderip altına yorum yazmışınız ha direk yazmışınız.. Ben bir farkını göremedim açıkçası :) Fikir için teşekkürler.. :)

Figen YÜCE
11-12-2011, 22:58
Ben de yıllardır "teessüf butonu" istiyorum ama Sinan Bey yapmıyor :)

Şaka bir tarafa, ruh halimizi butonlarla anlatmaya kalkarsak, forum butondan geçilmez diye düşünüyorum ;) Yorumunuzu yazıp, sevimli ifadelerimizi(gülümsemelerimizi) kullanabilirsiniz :)

Ümit ÖZTEK
11-12-2011, 23:10
Fikir için teşekkürler gıda2008,

ancak bende buton olayına karşıyım. öyle birşey olursa forum kirliliğinin önüne geçilmez. belki güzel olur ama bence şahıslar yorumunu dile getirip akabinde smile kullanırsa daha iyi olur diye düşünüyorum .

mutlu_571
12-12-2011, 10:12
güzel fikir gerçekten.
ama birde şu yönü var işin:
maalesef biz teşekkür butonunu kullanmayı benimsetemedik arkadaşlara...
teşekkür butonu orda durup dururken aşağıya kocaman "teşekkür" yazan üyelerimizin mesajlarını silmekten ellerim nasır oldu...

Sinan COSKUN
12-12-2011, 11:46
Ben olaya şu taraftan bakayım... Pek fazla okur değiliz, yazmada sıkılıyoruz, yorumlarımızı dile getirmekten çekiniyoruz... içe kapanık bir yapıya büründük. Konu geyik muhabbeti olursa en iyisini yapıyoruz, ki bunu yaklaşık 1,5 saat süren yolculuğum boyunca cep telefonuna yapışmış insanları görerek anlayabiliyorum. Ancak konu mesleki bilgiye gelince yanlış birşey dermiyim diye çekiniyor ve susuyoruz. Neyse konuyu saptırmayayım, burda yaklaşmak istediğim durum; bir butona bağlı kalmayın, duygularınızı kelimelere dökün ve sonunada ifadenizi yerleştirin.

Son olarak üstte arkadaşlar belirttiği gibi her bir durum için buton eklemek istesek, haberi çok beğendim "beğen", çok işime yaradı "teşekkür", çok güldürdü "gülücük", çok düşündürücü "filozof" :p falan diye uzayan bir buton takımı olmalı. Site yakın zamanda güncellenecek ve yeni sitede teşekkür butonu beğen butonu şeklinde değiştirilecek. Böylelikle geneli ifade etmiş olur ;)

Teessüf butonuna bu kez kesin el atacam :)

Figen YÜCE
12-12-2011, 13:01
Teessüf butonunu ilk kullanan ben olmalıyım :CharlyBrown3: