PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kredi yükleme

bright04
04-05-2012, 20:51
Merhaba site yönetimi

Dosya yüklememe rağmen kredim yüklenmemiş, konu hakkında yardımlarınızı rica ederim

Saygılarımla

bright04
06-05-2012, 15:13
http://www.forumfood.net/entegre-yonetim-sistemi-kalite-el-kitabi-t27750.html
bu paylaşımım için kredi talep ediyorum,
Saygılarımla,

mutlu_571
07-05-2012, 09:33
http://www.forumfood.net/entegre-yonetim-sistemi-kalite-el-kitabi-t27750.html
bu paylaşımım için kredi talep ediyorum,
Saygılarımla,

yukarıda linki bulunan konunuz eklenti kriterlrine uygun olmadığından link olarak bırakılması uygun görülmüştür.
saygılarımızla..

Sinan COSKUN
07-05-2012, 11:57
Paylaştığınız dökümanınızın bulunduğu konuya bakarsanız neden kredi kazanamadığınızı anlarsınız. Aynı metni aşağıyada yapıştırıyorum, saygılarımla...

Kredi Kazanabilmek İçin Paylaştığınız Dökümanlarda:

- Gıda sektörüne yönelik içerik olması,
- Yazımsal içerik olması (doc, pdf, ppt vs..),
- Telif hakkı içermemesi,
- Bir-iki sayfalık genel bilgi içeren veri olmaması,
nitelikleri aranmaktadır. Aksi durumlarda döküman eklenti yapılmaz ve link olarak konuya eklenir.

Sinan COSKUN
09-05-2012, 10:48
Sayın bright04

Kredi kazanmak için paylaştığınız dökümanlar maalesef kriterlere uymadığından eklenti yapılmıyor. Burda yaşadığınız sıkıntıdan bahsetmek istiyorum.
Paylaştığınız dökümanlar bütün bir sistemin sadece bir parçası. Yani herhangi bir kalite yönetim sisteminin sadece bir prosedürünü veya formunu paylaşmaktasınız. Bu durum konunuzun eklenti yapılmasını engeller. Bu yüzden paylaşım yaparken tüm sistemi içeren paylaşımlarda bulunun, böylelikle daha rahat kredi kazanırsınız.

selcuksen2x
22-10-2014, 14:42
öncelikle iyi günler benim şöyle bir sorunum var. Burdan dosya almam gerekiyor fakat bendekı butun raporlar zaten sitenızde mevcut olan ya aynısı yada benzerleri olan dökümanlar. Sırf kredi kazanmak içinde aynı şeyleri yüklemek istemiyorum. Bunun için ne yapabiliriz.

Sorumlu Yönetici
22-10-2014, 14:56
öncelikle iyi günler benim şöyle bir sorunum var. Burdan dosya almam gerekiyor fakat bendekı butun raporlar zaten sitenızde mevcut olan ya aynısı yada benzerleri olan dökümanlar. Sırf kredi kazanmak içinde aynı şeyleri yüklemek istemiyorum. Bunun için ne yapabiliriz.

Merhabalar;

Eğitim hayatınız boyunca tez, rapor, ödem, proje vs yapmışsınızdır. Bunları paylaşmanız benzersiz içerik olacağından sıkıntı çıkarmaz. Zaten genellikle paylaşımlar bu yönde oluyor. Merak etmeyin kimse sizden sonuçları kesin bilimsel makale beklemiyor, içeriği bilgilendirici her paylaşım diğer ziyaretçilerimiz için kıymetli.

Kredi sistemine mantıksız gibi bir yaklaşımda bulunmayın lütfen :) bir çok kez açıklanmıştır sitede; Eğer siz paylaşmazsanız, diğer üyelerimiz paylaşmazsa, bu sistem olmazsa bu sitede olmaz. Kişilerin dosya almak için zamanı vardır ama paylaşmak için yok ;)

selcuksen2x
22-10-2014, 15:28
Merhabalar;

Eğitim hayatınız boyunca tez, rapor, ödem, proje vs yapmışsınızdır. Bunları paylaşmanız benzersiz içerik olacağından sıkıntı çıkarmaz. Zaten genellikle paylaşımlar bu yönde oluyor. Merak etmeyin kimse sizden sonuçları kesin bilimsel makale beklemiyor, içeriği bilgilendirici her paylaşım diğer ziyaretçilerimiz için kıymetli.

Kredi sistemine mantıksız gibi bir yaklaşımda bulunmayın lütfen :) bir çok kez açıklanmıştır sitede; Eğer siz paylaşmazsanız, diğer üyelerimiz paylaşmazsa, bu sistem olmazsa bu sitede olmaz. Kişilerin dosya almak için zamanı vardır ama paylaşmak için yok ;)

Kesinlikle mantıksız demedim,zaten değil de yanlız biraz once baktım mesela yoğurt yapımı ile yaklasık 5 tane konu var bende açarsam 6. olacak bundan bahsetmek istedim.Zaten burdaki çoğu kişi gıda mühendisi ve hemen hemen yapılan bütün deneyler zamanla buraya yüklenmiş o yuzden dedim. Yoksa bende paylaşayım ne olacak sırf kredi kazanmak için yapılabilir ama bu zamanla sağlıksız olur gibime geldi.

Madem siz paylaşın diyorsunuz , peki öyle olsun... Saygılar...