PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neyİn kafasini yaŞiyorsunuz?

dodo06
18-11-2012, 16:54
Altı üstü dandik 2 tane dosya indirecez yaptığınız saçmalığa bakın Allah'tan internet sektörü bizim türklerin elinde değil yoksa instagram kullanmak için 50tl kredi gönderin,twit atmak için 1tl kredi gönderin gibi saçmalıklarıda yapardınız siz eminim.Yapılan işin kalitesini arttırmak için millete zorla dosya yükletmekteki mantık nedir hanginizin parlak fikri bu görmek isterdim.Görende şu sistem için binlerce lira yatırım yaptığınızı sanacak.Altı üstü saçma salak bi domain, dandik bi hosting ve lisanssız vbulletin forum.Önce yaptığınız işi adam gibi yapın gidin lisans satın alın sonra karşınızdakilerden aynı şeyi bekleyin.Sunucunuza shell atıp anasını ağlatmasını bilirdimde dua edin yazmam gereken tez var.
Memur kafalılar!

hi_axy07
19-11-2012, 09:46
slm
2 dandik!!! dosya indirecektim diyosun ama bir sürü laf söylüyosun:)
Arkadaşım emin ol bazı şeyler paylaştıkça çoğalıyor. sen, ben, o sayesinde gıda sektörüne yönelik en fazla bilginin yer aldığı sitedir http://forum.gidagundemi.com

Sorumlu Yönetici
19-11-2012, 16:08
Gıda Gündemi Ajans ve İnternet Hizmetleri

Vergi Dairesi : Üsküdar V.D.
Vergi No : 2140257513
Ofis Tel : (216) 384 01 09
Gsm : (535) 982 52 44 (Sinan COŞKUN)
Adres : Salacak Mh. Hacı Emin Paşa Sk.
No:13/4 ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Vbulletin Customer Number: J146783554D9

Yakın tarihli herhangi bir sunucu yavaşlama sözkonusu olduğunda (saldırı içerikli) hakkınızda işlem yapılacaktır. Yukarıda gerekli iletişim adresleri verilmiştir. İlgili sistemin kimin kurduğunu görmek isterseniz bekleriz. Saygılarımızla...