PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Site Yöneticilerine Bir Öneri Lütfen Okuyun

nusretnak
10-12-2012, 16:06
Merhaba ben sağlık sektöründe görev yapıyorum hastanemiz mutfağına ISO 22000 almayı planlıyoruz ve bunun için bazı bilgilere ihtiyacım var. Bu sebeple forumunuza üye oldum. Fakat kredili sistem nedeniyle paylaşımlardan faydalanamıyorum. Faydalanmak için doküman yükledim fakat sanırım onaylanmadığı için kredi gelmedi.
Aslında sorun şu bu ISO 22000 konusu benim için çok yeni şimdi benim hiç bilgi sahibi olmadığım bir konuda ne paylaşmam beklenirki paylaşacağım bilgide yine internette bulduğum bilgiler olur. Onuda zaten yükledim onaylanmadı size tavsiyem en azından yeni üyelere 10-20 sayıyı siz belirleyin kredi verilse paylaşımlar en azından ihtiyaç sahiplerine ulaşır ve daha faydalı olursunuz. Benim gibilerde bilgi sahibi olduktan, doküman oluşturduktan sonra paylaşır. Bilgi sahibi kişinin zaten burdaki paylaşımlara pek fazla ihtiyacı olmaz önemli olan bu konulara yeni adım atanlara faydalı olmak diye düşünüyorum Teşekürler...

solway
12-12-2012, 09:19
güzel bir öneri bence.3-5 dosya olsun indirebilmeli insanlar.
acil ihtiyaçları olanlar çıkıyor, acil bir ödevi olan oluyor.bu ihtiyaçları giderilebilmeli.
dosya alıcam diye sisteme uydurmasyon şeyler yükleniyor.bunlar da kısmen azalmış olur.içerideki bilginin kalitesi artar.

hi_axy07
12-12-2012, 10:57
arkadaşın ağzına sağlık...
Bilgisayar proğramları bile 1 haftalık demo sürümlerini ücretsiz yayınlıyor. memnun kalan ondan sonra satın alıyor..
Sinan, nusretnak (http://forum.gidagundemi.com/members/27302.html) arkadaşımızın önerisi düşünülebilir...

Sinan COSKUN
13-12-2012, 00:14
2013 te konu ile alakalı farklı çalışmalarımız olacaktır...

EnverYigit
13-12-2012, 18:51
2013 te konu ile alakalı farklı çalışmalarımız olacaktır...

Merhaba Sinan Bey,

Bu konuda ki bir fikrimi belirtmek istemekteyim. Kredi satışı gündeminiz de mi acaba? Ücretli üyeliklerde 1 -3 -6 aylık gibi seçenekler var.

Bu seçenekler güzel lakin ben misal olarak bir dosyaya ihtiyacım var onun için 1 aylık bir ücretli üyelik almam kendimce gerekmiyor.
Lazım olan dosyaya ulaşsam benim için daha yararlı olacaktır. Benim ihtiyacım o dosya çünkü.

Ayrıyetten daha küçük paketler olabilir şuan öğrenciyim ve 20 TL bana fazla geliyor. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Saygılarımla.

Enver YİĞİT

Sinan COSKUN
14-12-2012, 20:15
Merhaba Sinan Bey,

Bu konuda ki bir fikrimi belirtmek istemekteyim. Kredi satışı gündeminiz de mi acaba? Ücretli üyeliklerde 1 -3 -6 aylık gibi seçenekler var.

Bu seçenekler güzel lakin ben misal olarak bir dosyaya ihtiyacım var onun için 1 aylık bir ücretli üyelik almam kendimce gerekmiyor.
Lazım olan dosyaya ulaşsam benim için daha yararlı olacaktır. Benim ihtiyacım o dosya çünkü.

Ayrıyetten daha küçük paketler olabilir şuan öğrenciyim ve 20 TL bana fazla geliyor. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Saygılarımla.

Enver YİĞİT

Dosya başına ücretlendirme düşünmüyoruz, amacımız dosya satmak değil.. Ücretli üyeliğin çıkış amacı "zamanı-elinde dosyası" olmayan üyelerimiz içindi. İleriki süreçte zaman düzenlemesi yapılacaktır. Yani seçenekler arasına 1 haftalık seçeneği eklenecektir...

unhur_44
22-04-2015, 13:39
bu sitenin yöneticisi kimse ben kredili sisteme üye oldum fakat istediğim bilgiler mevcut değil bir gıda mühendisi - kasap- tatlıcı- servis müdürü-temizlikçi gibi görev tanımları bulamadım para verdik helal mi değilmi onu siz düşünün