PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daha canlı bir forum için..

AlexleSonsuza
16-04-2015, 03:53
Foruma son 1 haftadır düzenli olarak giriyorum.İlk gün arama motoru vasıtasıyla yönlendiğim foruma,birkaç konuyu inceledikten sonra hergün hobi olarak girmeye başladım ve inaktif olan üyeliğimi bulup aktifleştirdim.Fakat forumda dolaştıkça farkettiğim tablo beni üzdü.Ne yazık ki son aylarda hatta yıllarda forum baya kan kaybetmiş.Eskiye oranla paylaşımlar,yorumlar vs. oldukça az.Bu durum beni rahatsız etti çünkü;yeni mezun biri olarak bu forumda sohbet amaçlı açılan konulardan bile az veya çok bişeyler kulağıma ilişti,birşeyler öğrendim..Fakat bu tadın giderek azalacak olması ne yazık ki üzücü bir durum..
Bu yüzdendir ki,bahsettiğim durumu değerlendirmek ve çözüm yolları aramak için bu konuyu açtım..İnanıyorum ki tecrübeli meslektaşlarımızın aktaracaklarına ve yapılan bilimsel paylaşımlara hepimizin ihtiyacı var.Forumun tekrar canlanabilmesi için şahsım adıma ben elimden geleni yapma beyanında bulunuyorum..

Unutmadan; üşenmeden sorulanlara cevap veren forum görevlilerine ve gönüllülerine teşekkür etmeden geçemeyeceğim...

solway
16-04-2015, 07:15
evet ama iyi dayanıyor. nice sözlükler, forumlar gördük, yok olup gitti. burda iyiniyetli bir çaba var.20'lik cıtı pıtılara daha fazla iş düşüyor bence. biz artık yaşlandık:) möö

AlexleSonsuza
16-04-2015, 12:43
:) dayanma konusunda haklısınız...Genç arkadaşlara gelince;şu an için ödev dışında fazla kaygıları olmuor sanırım,bizlerde farksız değildik,fakat ciddi manada kaliteli bilgi ve yaşanmışlıklara ihtiyaç duyulacak döneme gelindiğinde umarım pişman olunmaz,çünkü yukarıda da dediğim gibi bu platformda yüzlerce kişinin karşılaştığı sorun ve birçoğunun çözümlendirilmesi mevcut,ve buna herkesin ihtiyacı var.