PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GIDA KULÜPLERİ

goncuali
09-08-2007, 01:54
yönetici arkadaşlar; sitede gıda kulüplerine özel bir forum açılabilir. kulüp yöneticilerinede ulaşılarak kulüp aktivete veya başka konularda duyuru, ilan, tanıtım gibi işlerini forumfood aracılığı ile bütün gıdacılara iletebilirler. zaten 4-5 tane gıda kulübü var yada daha fazla ancak biz bilmiyoruz. böylelikle hem kulüp tanıtımlarınıda yapabilirler. bizlerde elimizden geldiğince destek veririz. ne dersiniz hoş olmaz mı?:cwmnoid:

Oğuz Pelikli
09-08-2007, 08:07
Güzel bir fikir, eğer yeterli katılım olursa çok güzel bir çalışma olur. ancak bunun için öncelikle klüplerden ve öğrenci kollarından katılım veya istek gelmesi daha doğru olur sanırım. Çünkü onlardan yeterince katılım olmazsa işe yaramayan boş bir başlıktan öteye gidemez. O yüzden bence onlardan talep gelene kadar mevcut olan başlıklar altında gitmek daha iyi olur. Zaten kendilerini tanıtabilecekleri "Sivil Toplum Kuruluşları" adında bir başlık var. Seminer ve diğer duyrularını da ilan edecekleri bir başlık var.

eğer kluplerden ve öğrenci kollarından yeterli ilgi ve katılım olursa onlar içinde ayrı bir başlık seve seve açarız. O zamanda sizin bahsettiğiniz gibi çok güzel bir çalışma olur. bizlerde elimizden gelen her türlü desteği onlara veririz.

Güzel fikirlerinizin ve paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz...

goncuali
09-08-2007, 11:40
söylediklerine katılıyorum ancak bizimde onları teşvik etmemiz gerekir. en azından kuluplere birer mail yazarsak onları desteklediklerimizi bilirler. cünkü zaten aktif olarak çalışan 2 gıda kulübü var. biri pamukkale gıda kulubü diğeri ise süleyman demirel. diğer kulüpler kendi yağında kavrulmakta. belki bu 2 aktif kulübün faaliyetlerinden etkilenip diğerleride daha aktif olmaya çalışırlar. şu an için özel bir başlık açmayalım ama onları aramızda görmek istediğimizide bilsinler.

Oğuz Pelikli
09-08-2007, 14:41
Tabiki tanıtın ve davetiye maili atabiliriz.
Zaten çoğu üniversitedeki öğretim üyelerine bile tek tek mail atıldı.
Onlara da gönderip aramızda görmek istediğimizi bildiririz.
Onlara ulaşabileceğimiz e-posta adresleri mevcutsa buraya eklerseniz onlarada tanıtım ve bilgilendirme e-postası atarız...

Gülsel ŞEN
09-08-2007, 19:47
ben üniversitemin kulübü adına bişeyler yapmaya çalışırım uzun süren bir çalışma yalnız bu o yüzden bence sabırlı olmalıyız:)benden tam destek...

goncuali
10-08-2007, 01:24
Tabikide ben bir araştırma yapıp ulaşabildiğim tüm kulüplerin mail adresini öğrenirim ve buraya eklerim. umarım iyi bir çalışma olur. ilginize teşekkür ederim.

goncuali
11-08-2007, 02:46
Şimdilik bu kadar bulabildim ancak daha fazla gıda kulübü var. onlardada iletişim formu doldurdum. en kısa zamanda cevap geleceğini umut ediyorum.

Pamukkale Üniversitesi Gıda Kulübü---goncuali@aykmed.org
İTÜ Gıda Mühendisleri Kulübü---gidamk@itu.edu.tr
Atılım Kültür ve Dayanışma Derneği---bilgi@atilimder.org
Burdur Gıda Kulübü---moonmary_015@hotmail.com
Afyonkarahisar Kocatepe Üni. Veteriner Gıda Hijyenistleri Kulübü---blackapes@hotmail.com
Çalışan Bayanlar Derneği Gıda Kulübü---info@cabader.org

Oğuz Pelikli
11-08-2007, 11:57
şu an itibariyle listedeki herkese tanıtım e-postası gönderilmiştir...

goncuali
11-08-2007, 13:41
teşekkür ederim. umarım istediğimiz gibi bir çalışma olur.

moonmary
12-08-2007, 04:11
Arkadaşlar MAKÜ Gıda Kulübü Başkanıyım. Kulübümüz Daha Yeni Bir Kulüp ve Yapması Gereken Daha Bir Çok Şey Oluğunu Düşünüyorum.Süt ve Ürünleri Programı Öğrencisiyim ve Bu sene Okulum Bitti. Yeni Dönemde Başkan Ben olsam yada olmasamda Kulübün Sizle Bağ kurmasını Sağlayabilirim.

Oğuz Pelikli
12-08-2007, 07:48
sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız...

goncuali
13-08-2007, 00:02
tabiki moonmary iletişimi koparmayalım...