PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bir öneri---rehber

goncuali
21-08-2007, 10:52
müdürlerim bir önerim daha var. rehber gibi bir modül oluşturulsa ve orada hangi üniversiteden kimler üye, hangi şehirden kimler üye gibi aramalar yada sınıflamalar yapabilsek. ayrıca oraya firmalarıda ekleyebilir, bir ticaret rehberide olusturabiliriz. en önemliside sitedeki dökümanları arayabileceğimiz biz döküman listesi olması gerekli bence. şu an aklımıza birşey takılsa bunun sitede olup olmadığını hızlı bir şekilde bulmamızı sağlayacak bir modül yapılabilir. adıda arşiv olsun:D hem dosyaları yönetmesi daha kolay olur... yorumlarınızı ve ilginizi bekliyorum.

sibelkural
21-08-2007, 10:57
önerilerin için teşekkürler ali.. aklına takılan bi dökümanı arama motoru ile de cok kolay bulabilirsin ama dedigin öneride güsel.. bu konuda sinanın yorumlarını beklicen:D

goncuali
21-08-2007, 11:00
sinanda eylülde gelecekmiş. bekleyecez elimiz mahkum napalım... zamanla çok daha popüler ve güzel bir site olacağız...

sibelkural
21-08-2007, 11:02
sinanmı eylül de gelcekmiş:hihihi::hihihi: sinan buralarda ama vakti yok malesef.. bana devret diyorum ama dinlemiyor:D kesinlikle bu siteyi cok daha güsel günler bekliyor:)

Oğuz Pelikli
21-08-2007, 11:57
arama motoru hem başlıkları hemde konu içini arayabiliyor
o yüzden aradığınız konuyla ilgili anahtar kelimeleriyazrasanız konulara ulaşabilirsiniz.

bu bahaneyle konu ekleyecek arkadaşlarımızdan ufak bir ricam var.
eklediğiniz konu hakkında kısa bir içeriği veya en azından o konu hakkında kullanılabilecek anahtar kelimleri linklerin altına yazarsanız arama motoru ile konuları bulmak isteyen arkadaşalrımıza çok yardımcı olursunuz.

Rehber için önümüzdeki en büyük engel üyelerimizin profillerini doldurmaması,
ne üniversite, ne yaş, ne cinsiyet, ne isim kendileri hakkında kullanıcı isimleri hakkında hiçbir bilgi girmiyorlar. Bunların girilmesinide zorunlu tutmak istemiyoruz ama girilirse paylaşımlar ve katılımlar daha güzel oluyor. Profiller doldurulursa rehber de neden olmasın, çok güzel olur.

Çok güzel fikirler geliştiriyorsunuz. Bu ülkede artık üretken insan pek kalmadı. Tamamen tüketim toplumu olduk. Bu güzel çabalarınız için ben size +rep :)

Gülsel ŞEN
21-08-2007, 13:30
hakikaten güzel fikir en çokta kim nereden nasıl firma ismi katılım hakikaten güzel.ama oğuz hocamın dediği gibi kimse profil bilgilerini doldurmuyor,buda bizi zorluyor...

Sinan COSKUN
21-08-2007, 14:58
konu ile ilgilenecegim. :) bunların hepsini listeleyip ileride deneyerek yapıp yapamayacağımı yapıncada bu konuda bilgilendireceğimi belirtim. sakın yanlış anlamayın kulak ardı ediyor diye. ama inanın zamanım olmuyor. ilgi ve düşünceleriniz için saolun ;) ii paylaşımlar...

goncuali
21-08-2007, 16:06
profilini doldurmayan üyelere kısıtlama getirsek. mesela rehbere giriş yapabilmeleri için gerekli alanları doldurmadan giremesinler... sizde ya bu adam hep yap diyor kolaysa gelde sen yap diyorsunuzdur?:D umarım bir gün bu konularda kendimi geliştirebilirsem o da olur:D:D