PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgi: Konsa Konsantre Sanayii A.Ş.

rennin
29.08.2007, 15:25
merhaba arkadaşlar. acaba bu firmada çalışan yada bu firma hakkında bilgisi olan varmı? bana bu firma hakkında bilgi veren olursa sevinirim. (firmanın web sitesine gezdim. firma keşan'da)
çok teşekkür ederim.
kolay gelsin.

ahmetu211
31.07.2008, 21:23
İlgili Firma Avukatının talebi doğrultusunda yorum yayından kaldırılmıştır.

sssensei
01.08.2008, 16:40
herkes kanıtlarını sunarak düşüncelerini söyleyebilir dolayısıyla ii veya kötü olabilir

tekdem
07.08.2008, 23:55
Bence firmanın dışardan görünen yüzü değil birbirimize yardımcı ve fikir sahibi olmak için herkes firmalar hakkında düşüncelerini ve izlenimlerini açıkça sunabilir

gurcanbayar
28.08.2008, 20:38
Benide bugün konsakonsantrasyondan aradılar bilgisi olan varsa açıklarsa sevinirim

Sinan COSKUN
29.08.2008, 02:17
arkadaşlar bana göre firmaları burada bu şekilde kötülemek doğru değil.

Burda amaç kötülemek değil eleştirmek. Böylelikle firmalar eksiklerini görür ve düzeltmek için çabalar. Biz gıda sektörü çalışanlarıda bu eksikleri gidermek için yokmuyuz ;)

deadman084
08.09.2009, 13:16
ya bence hiç bir firma burda yaazılanın peşine düşüpte eksikler neymiş deyip düzeltmek için çabalayacağını sanmam.....adamlar sadece gelir gider ve kar tablosuna baktıklarından diğer konular umurlarında deil.ama firma kötülemekte(kanıt yoksa ) iyi deil her ne kadar kötü olsa dahi bunları tüketiciye deil üreticiye sölemek lazım ki kulağına küpe olsun değil mi?

karansul
01.02.2011, 10:01
Bildiğim kadarıyla soğan sarımsak gibi aromalı ürünlerin suyunu çıkarıp maltodekstrin gibi maddelerle katı, toz hale getirip tatlandırıcı olarak üretimini yapıyorlar. yurtdışına da satışları var. Daha fazla bilgim yok...