PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HATA

goncuali
03-09-2007, 13:45
Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/for10004/public_html/inc/db_mysql.php on line 313
MySQL error:
Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/for10004/public_html/inc/db_mysql.php on line 314

bu hatayla özellikle son 2 gün içerisinde sıkça karşılaşıyorum. forumdan soğudum, sayfalar arası geçişte bu hatayı veriyor. bu hata bendenmi yoksa sitedenmi kaynaklanıyor. sql veritabanı sorun verdiğinden siteden kaynaklanıyor gibi geliyor bana.

fengineer
03-09-2007, 13:51
ben maxthon kullanıyorum öyle bir hata verdiği zaman forumu internet explorer'da açıyorum açılıyor.sanırım kullandığın browser'a göre değişiyor.

goncuali
03-09-2007, 14:06
bugüne kadar hiç olmamıştı. internet explorer kullanıyorum bende.

tubadaysal
03-09-2007, 14:10
benim de aynı hatayla karşılaştığım oluyor doğrusu

yelly
03-09-2007, 14:12
bende 2 gündür aynı hata mesajıyla karşılaşıyorum.Google'a forum food yazıp tekrar sayfa almak zorunda kalıyorum:confusedug1:

goncuali
03-09-2007, 14:23
anlaşılan bu duruma sinanın el atması gerekiyor...

sibelkural
03-09-2007, 15:21
walla bu ara benim baglantı sorunum var ondan bana da oluyor ayrıca forumda gecişler cok zor oluyor baglantı yavaslıgımdan ama azimle giriorum foruma :D:D

Gülsel ŞEN
03-09-2007, 16:33
Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/for10004/public_html/inc/db_mysql.php on line 313
MySQL error:
Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/for10004/public_html/inc/db_mysql.php on line 314

bu hatayla özellikle son 2 gün içerisinde sıkça karşılaşıyorum. forumdan soğudum, sayfalar arası geçişte bu hatayı veriyor. bu hata bendenmi yoksa sitedenmi kaynaklanıyor. sql veritabanı sorun verdiğinden siteden kaynaklanıyor gibi geliyor bana.

bendede oluyor aynı sorun ama sen yinede forumdan soğuma güzel paylaşımlarına devam ok:)

suren
03-09-2007, 20:24
forum sitesinin açılmasındaki problemler bu aralar arttı
daha önce de böyle bir problem yaşanmıştı
ekranın simsiyah çıkması da benim başıma geliyor

sinanın ellerinden öpmesi gerekiyor sanırım :D

goncuali
04-09-2007, 01:40
evet bugün bendede oldu birden ekran simsiyah oluverdi. dedim ekran kartı yandı ama neyseki benden değilmiş sorun. vanilyacım o nasıl laf burdayız herzaman paylaşmaya devam. ama günde 1-2 kere sinir olup kapatıyorum gece devam ediyorum...

sibelkural
04-09-2007, 10:16
arkadaslar bugün internet explorer bende sapıttı baglantı sorunum da ondan kaynaklanıomus mozillada sorun yok...

Oğuz Pelikli
04-09-2007, 11:17
o hata daha çok explorer kullanıcılarında oluyor...
Mozilla da o sorunun yaşandığına dair bir bilgi gelmedi.
iki gündür nette bir problem ve yavaşlık var sanırım, çünkü birçok arkadaşımdan netle ilgili iki gündür çok şikayet geliyor. Sanırım bağlantı yavaşladığında veya problem olduğunda bu açık explorer da ön plana çıkıyor. Sinanla iritbata geçeriz ve nedenini bulabilirsek hemen hallederiz...

amaca giden yolda çekilen çile kutsaldır :)

Sinan COSKUN
04-09-2007, 20:28
merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır malatyada olduğum için foruma giremiyordum. bu hata konusuylada bu yüzden karşılaşmadım daha. sql de hata vermiş ama şuan giriliyorsa önemli bi hata yok demektir. yinede bu hataya ben rastlarsam geniş çaplı bi datebase analizi yaptırırım. ayrıca bu tür hataları aldığınız zaman dilimini belirtirseniz konu hakkında daha bi açıklayıcı cözüm üretebilirim . bu arada internette sorun var diyenler olmuş. dediğim gibi 1 haftadır internetten uzağım. ayrıca ilginç bi olaydır benim bilgisayar kendi kendine reset atıyor. 2 ayrı virüs programım var herhangi bi virüs yok ama nedenini anlamış değilim. bu olayada internete girdikten belili bi zaman sonra karşılaşıyorum. bir iki gün bu şekilde devam edelim ben sorunu tam olarak göreyim bi çözüm üretirim. sitedende kopmak yok dermansız dert olmaz yeterki derdi tam anlayalım ;) iyi paylaşımlar dileğiyle...

goncuali
04-09-2007, 23:19
sinan aynı sorun bendede vardı sana tavsiyem en kısa zamanda ekran kartının fanına bak çalışmıyor veyaa pislik toplanmıs olabilir. ekran kartı ısındıkca kendi kendine reset atıyor. ben idare etsin okul bitinceye kadar dedim ama malesef hem idare etmedi hemde ekran kartı yandı... haberin olsun...

Sinan COSKUN
05-09-2007, 19:28
uyarın için saol eve geldim ilk yaptığım şey oldu :) bu arada bu sorunla sabah bende karşılaştım. database yi tamir ettirdim. zannedersem bi daha olmaz eğer olursa bu forumdan değilde alan sağlayan hosting firmasından kaynaklanır.

okhan
02-02-2008, 17:38
Arkadaşlar bu hata ne demek:

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /home/fo10004/public_html/inc/functions_post.php on line 249

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /home/fo10004/public_html/inc/functions_post.php on line 249

Siteye girişte sorun olmuyor da her hangi bir konuyu okumaya kalktığımda sayfanın başında bu hata yazıyor. Bu hata mesajı ekranın en üstünde olmak kaydıyla konular açılıyor...

Sinan COSKUN
03-02-2008, 00:49
Tekrar yayına başladığımızdan beri bu hataları almaktayız. Güncellemede sorun yaşadık. Şuan deme sitesinde bu konu ile ilgileniyorum. Ve son aşamalardayım. Kısmetse en yakın zamanda düzelteceğim. Yrın nöbetçi olduğumdan bu iş salı günü tamamlanmış olur ;) kolay gelsin...

Sinan COSKUN
05-02-2008, 23:19
Sitemizde güncelleme ve onarımlar yapıldı. Eski düzenli günlere tekrar döndük. Yinede sıkıntılı bi yer görürseniz lütfen belirtin. Kolay gelsin...