PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kendinizi geliştirmek için farklı sektörlerden eğitimler

SENBENBIZ
09-10-2007, 17:38
merhaba arkadaşlar 2 haftadır ileri düzey halkla ilişkiler eğitimine gidiyorum her ctesi gunu eğitimim. hastanede çalıştığım için bu eğitimi alarak farklı dallara geçmeyı düşünüyorum gördüm ki çok da doğru bir seçim yapmışım. eğitimi veren kişiler sektördeki üst düzey PR yöneticileri aldığım sertifikanın da yurtdışında geçerliliği var. aramızda benım gibi bu tür eğitimlerden yaralanmak isteyen varsa www.egitisim.com.tr adresinden ayrıntılı bilgi alabilirler. öğrencilere indirimde yapıyorlar :D

m1995
11-11-2007, 00:43
Farklı dallara derken,gıda harici dallara mı geçmeyi düşünüyorsun?:2vw7ewl:

BÖGÜRTLEN
12-11-2007, 22:42
izmirde katılabılecegım semınerlerı nereden ogrenebılırım acaba

engineer
13-11-2007, 16:04
Forumun "eğitim" bölümündeki seminerler bölümünü takip edersen, arkadaşlar orada bilgilerini paylaşıyorlar, kendine uygun olanı seçebilirsin. :)

tubadaysal
13-11-2007, 16:30
izmirde katılabılecegım semınerlerı nereden ogrenebılırım acaba

izmirde tam bilemiyorum ama size manisada bulunan bir eğitim merkezini önerebilirim,eğitimlerin çoğu ücretsizdir. ben bir eğitimlerine katıldım, işçi sağlığı ve iş güvenliği...beklentimin üstündeydi, tavsiye edebilirim.
www.uemtem.org.tr adresine girerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

mataaimasho
10-05-2008, 14:46
Açıkcası bu işsizlik sorunu nedeniyle paralel mesleklere sahip olunması gerektiğini düşünüyorum bende.Ama asıl mesleğini bırakmamak kaydıyla.