PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni konular

ayşegül
10-10-2007, 08:36
Sayın mod,

ilk sayfada bulunan yeni konuların sayısı arttırılamaz mı.başka bir forumda gördüm son 40 konu başlığı var ve düzenli takip açısından çok iyi olmuş.ne dersiniz?

Saygılar...

Oğuz Pelikli
10-10-2007, 08:47
Düşünceniz için çok teşekkürler...
Üzerinde düşünülecek güzel bir fikir.
Sizin de dediğiniz gibi konu takibi açısından fayda sağlayacağına hiç şüphe yok. Ancak sayfa düzeninide ciddi bir sıkıntı yaratabilir. Teknik bir bu konu olduğu için size en sağlıklı cevabı Admin'imiz verecektir.
Ben genelde en üstteki menü çubuğunda var olan "Forum" başlığının altındaki "Bugünkü mesajlar" başlığından takip ediyorum. Ama konuların ayrıca gözükmesi fayda sağlayacaktır.
Öneriniz değerlendirilip en kısa zamanda geri bildirim yapılacaktır.
Katılımlarınız için çok teşekkürler...

Sinan COSKUN
10-10-2007, 23:13
öneriniz için saolun. Oğuz beyinde dediği gibi sayfa düzeni olarak biraz bozulma yaşanabilir, ama deneme amaçlı 1-2 gün konu gösterim sayısını 10 dan 20 ye çıkarayım. eğer sorun olmazsa o şekilde devam edebiliriz.

ayşegül
14-10-2007, 11:38
yeni konu gösterim penceresi kayan bir şekilde de olabilir.o zaman 1 günlük konular o pencereden ulaşılabilir.ama bu da iyi olmuş.bir yöntem de bugünün mesajları diye 1.sayfada link olur.yeni sayfada tüm konular olur.son karar sizin tabi.saygılar.

Sinan COSKUN
14-10-2007, 13:08
Bugünün mesajları diye bir link var zaten. Ulaşabilmek için "menü, kontrol paneli, forum" diye açılır menü var en üstte bunlardan "forum" a tıklarsanız orada hem yeni mesajlar hemde bu günün mesajları var. O kısmı kullanarak yararlanabilirsiniz. Diğer taraftan kayan yazılar sitenin açılmasını biraz yavaşlatır. mümkün olduğunca anasayfanın hızlı açılmasını sağlamaya çalışıyorum.
Ayrıca son konular kısmını anasayfanın en altında da gösterebilirim, ama bu yeni gelen arkadaşlarımız için pek iyi olmayabilir yani göremeyebilirler. Neyse bi fikir bunun hakkında da yorum yapabilirsiniz...

ayşegül
16-10-2007, 13:43
Sayın mod,yeni uygulamadan oldukça memnunum.eğer kabul gördüyse böyle devam etsin derim.