PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tekniker arklar bi bakınn derimm!!!!

jolly_26
27-10-2007, 13:56
arkadaşlarr tekniker olarak bir sitemis war we burdaki katılımı artırmak istiyoruz ulaşabildiğimis yere kadar adrese girin bi bakın istersenizzz!!!!
http://www.tekniker.org.tr/ katılımlarınızı bekliorumm...

SENBENBIZ
27-10-2007, 20:59
arkadaşlar ben o siteye 5 yıldır üyeyım zaten bana hiçbir yararı olmadı hatta zararı bile oldu diyebilirm ben sorumlu yöneticilik yapmak için onlara danışmıştım bizden belge almanız gerekiyor dediler o belge olmadan olmaz dediler.. tamam dedim belge parasını yatırdım geçensene 65 ytl civarıydı sanrıım tam hatırlamıyorum senelik aidatla beraber ödemiştim .
sonra arkadaşlarımla konuştum onlar o belge olmadan sözleşme yapmışlar tarım ve köyişlerine gidip sormuşlar . tkişleri sizin odanız olmadığı için ordan belge almak zorunda değilsiniz demiş :S

bende zaten sorumlu yöneticilik yapacağım yerde anlaşamadım belgede bana hatıra oldu

SENBENBIZ
27-10-2007, 21:03
ve ben bu siteyı daha önce silerle kaç kez paylaşmıştım arkadaşlar

avci_52
27-10-2007, 22:53
bence sacma dıye dusunuyorum ne demek bızden belge almadan olmaz bızım hıc bır odaya kaydımız gerekmıyor arkadaslar bu yuzden aldanmayın ama bır sekılde uye olmak guzel olur dıye dusunuyorum bende ordu temsılcılıgını almak ıstıyorum ama bızler ıcın ıyı mı yosa kotu mu olur bılemıyorum

jolly_26
30-10-2007, 10:31
arklar bişi sormak istiorum belki bilginis wardır. ben sorumlu yöneticilik yapabileceim bi işletme bulamadım we bana birileri tarım we köy işlerine başwurmam gerektiğini söyledi. eğer orada sorumlu yönetici arayan firmalar warsaa size haber werilir dediler doğru mu acabaa??? bilginiz warsa yardımcı olursanız sewinirim

SENBENBIZ
30-10-2007, 11:27
benım birkaç arkadaşım gidip yardım istedi ama hiç yardımcı olmadılar :S

jolly_26
30-10-2007, 11:43
hade yaaa tüüü bu da mı foss çıktı yaa iş istiorumm işşş:S:S:S

ayşegül
30-10-2007, 11:48
adamına göre değişiyor o iş.bana balıkesirde yardımcı oluyorlardı.ama aynı bölümde çalışan diğer gıda müh.oralı bile olmuyordu.karşılıklı masalarda oturan aynı görevdeki 2 insan ve biri defterine tel no isim not alıyor diğeri yardım edemeyiz diyor.şansın yaver gidebilir denemekten bi şey olmaz.

jolly_26
30-10-2007, 11:54
tşk ederim canım bi denemekte yarar war diosun yane belki bişi çıkar bi boş waktimde gideim baree

_aylin_
20-09-2008, 10:34
bizim burada öyle işler olmaz. kendı işini kendin yapıyorsun. ben şahsen oyle yaptım. suanda 2 tane fırınım var ve noter huzurunda sözleşme yaptık.. bu yıl 2 yılımız..