PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : büyük başlık kullanımı

tuanabelit
05-12-2007, 17:37
arkadaşlar açtığınız konuların başlıklarını küçük harfle atsanız daha güzel olur kanaatindeyim bende bikaç kere büyük harflerle yazmıştım ciks ve anlamlı olsun diye ama arama butonunda malesefkine çıkmıyo büyük harfle yazılan konu başlıkları hem biz hemde mod arkadaşlara ekstra bir külfet olmuş oluyor sanki benimkisi sadece bir önderi tabiki takdir sizindir

Oğuz Pelikli
06-12-2007, 00:01
Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz..
Teşekkür ederiz...
arama yapan arkadaşlarımızın konuları bulabilmesi açısından bu çok önemli ben elimden geldiğince açılan başlıkları düzletmeye çalışıyorum ama işlerimin yoğunluğundan hepsine yetişemiyorum.

Eagleking06
06-12-2007, 00:03
önerin için saol tuana

zaten forum kurallarında var ;)

f) Forumda mesaj yazarken veya konu oluştururken tamamı büyük harften oluşacak şekilde yazmak yasaktır.

tuanabelit
06-12-2007, 00:11
forum kurallarında var ama pek dikkate alan nadirde olsa çıkıyo diye hatırlatma yapmak istemiştim ben :( ilginize teşekkür ederim

sibelkural
06-12-2007, 00:27
ilgine ve önerine teşekkürler munise:) önemli bi konu gercekten.. bundan sonra daha da dikkat edilir umarım;)

Akın52
06-12-2007, 08:31
tuanabelit bizim yapmamız gereken uyarıyı sen yaptın teşekkürler, bundan sonra mod arkadaşlarla beraber daha dikkatli olmaya çalışacağız...

engineer
06-12-2007, 10:13
önerin için teşekkürler Munise. :) gerçektende aramalarda büyük harf , küçük harften kaynaklanan zorluklar çıkıyor ve bu da zaman ve emek kaybına neden oluyor.

Sinan COSKUN
06-12-2007, 10:24
Sadece yönetimdekilerin değilde diğer üyelerimizinde forumumuza sahip çıkmaları çok güzel. Önerin için saol Munise umarım bundan sonra bu konuya biraz daha dikkat ederiz. Arama sistemide çok hassas canım ala ala :p