PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yok Böyle Birşey

MiniMoSha
06-02-2008, 09:26
Hem kendi şahsi işinle uğraşacaksın,
Hem özel yaşantına vakit ayıracaksın
Hem başlatmış olduğun çalışmanın takipçisi olacaksın
Web sayfasının hatalarını, onarımlarını, düzeltmelerini dahası geliştirme çalışmaları yürüteceksin
ve tüm bunları yaparken birde üşenmeden herkese tek tek cevap vereceksin.
Yok böyle birşey
Ben böyle yönetici görmedim.
Çok samimi söylüyorum arkadaşlar kıymetini bilin böyle yöneticinin.
Helal olsun kardeşim sana.
Benim ağzımdan kolay kolay iyi laf çıkmaz.
Ama yiğidi öldürecen hakkını yemiyecen.
Allah yolunu açık etsin kardeşim.

Not: bu arada sinan arkadaşımızı inanın hiç tanımam.hatta yüzünü bile görmedim.şu fotografından başka :)

Sinan COSKUN
06-02-2008, 10:00
Hocam kendimi bi tuhaf hissettim :) Allah razı olsun. Bir amaç için yola çıktık ve inşallah bunu sonuna kadar götüreceğiz. Umarım bu zaman zarfında sizlerde hep yanımda olursunuz. Ki sadece bununla da kalmak istemiyorum. Gıda sektörüne tam atılmış değilim. Piyasayı pek bilmem, çünkü mezun olduktan sonra askere geldim ve askerliği yedek subay olarak yaptığımdan askerliğim 1 sene sürdü hatta sürüyor. (son 30 gün ;) ) Burada gıda kontrol subayı olarak kendi mesleğimi icra ediyorum ama askeriye ile dış sektör çok ayrı diye düşünüyorum.
İşte bu zaman dilimini eğer atlatırda sektöre tam geçiş yaparsam ileriki zamanlarda daha fazla aktivitelerde yapmak istiyorum. Bu site size ne kadar yarar sağlıyorsa onlarda bi o kadar yarar sağlayacak.
Tekrardan teşekkür ediyorum (olumlu ve olumsuz yorumlara) ;) Herkese kolay gelsin, iyi paylaşımlar...