PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Perakende

boran07
15-02-2008, 00:37
öneri!
merhaba arkadaşlar benim sizden bir ricam olacak perakende diye bir bölüm açarmısınız.sanırım sektörel kısmında başlık yaparsanız olur diye düşünüyorum.bu kısımda paylaşımlarım olacaktır sizlere. perakende sektöründe çalışan biri olarak ...ne dersiniz?

Uğur MARANGOZ
15-02-2008, 08:43
önerin için teşekkürler Tufan.sen yinede paylaşımlarını yapabilirsin. fakat bu konuyu şikayet ve ÖNERİLER başlığında açsan daha iyi olurdu:(

hedjaz
25-03-2008, 20:22
Perakende sektöründe bir süre çalışmış biri olarak boran07 arkadaşımızın dediği gibi perakende adı ile bir başlık açılabilir. Belki çok fazla bilimsel makale paylaşılacak bir sektör değil ama artık çoğumuz büyük marketlerden alışveriş yapıyoruz ve bu firmaların nasıl işlediğini ve sistemini detaylıca öğrenmek bence güzel olur.

Ayrıca gastronomi adı ile de başlık olabilir mi? Otellerde çalışan gıdacı arkadaşların bu konuda katkıları olabilir. Hem her zaman demezmiyiz bizi ahçı sanıyorlar diye ;) Gıda mühendisi gurme arkadaşların sayısının artması güzel olurdu. Bir restorana gittiğimizde olaya sadece hijyen ve kalite açısından bakmayız ve yemek kültürümüzü ne kadar geliştirebilirsek eminim daha ayrıcalıklı gıdacılar oluruz.

Sadece öneri...

(ayrı bir konu olarak açacaktım ama kirlilik olmasın)