Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ilimizde gerçekleştirdiği geziler sırasında bazı ziyaret ve temaslarda bulundu.

Artvin´e gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker AK Parti Artvin İl teşkilatıyla bir araya geldi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker?i İl Başkanlığı binasında Artvin Milletvekilli İsrafil Kışla, İl Başkanı Erkan Balta ve parti yöneticileri karşıladı.
 
Açılış konuşması yapan AK Parti İl Başkanı Erkan Balta, ?Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Hükümetimizin yüz akı bakanlıklarından bir tanesi olduğunu belirterek; ?Sayın Bakanımızda bu bakanlığın başındaki kişi olarak AK Parti?nin inşa ettiği yeni Türkiye?nin baş mimarlarından birisidir. Sayın Bakanımızı ilimizde ve teşkilatımızda ağırlamaktan büyük şeref duyuyoruz? dedi. Ardından ise Milletvekili İsrafil Kışla konuşmasını gerçekleştirdi. Kışla konuşmasında, ?Sayın Bakanımız ve diğer bakanlarımız milletvekillerine bakanlık hizmetleri hakkında bilgi sunarlar.
 
Mehdi Bey bakanımızda Tarım ve Hayvancılık konusunda Karadeniz milletvekillerine bir kahvaltıda bakanlığın faaliyetlerini anlatırken bu müthiş faaliyetleri, hizmetleri doğrusu Artvin?deki bürokratları gönderseniz de genel müdürleri bakanlığın hizmetlerini bir anlatsalar, halkımızda biz de bunları öğrenmiş olsak dedim, kendisi de ?bürokratları genel müdürleri niye göndereyim ben gelirim? demişti. Gerçekten kendisine çok teşekkür ediyoruz? dedi.