4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: bir rica...

Ön Lisans Üye mentol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    168
    Konuları
    123
    Eklentileri
    7
    Kredisi
    355
    Harcanan
    0
    Kalan
    355

Standart bir rica...

arkadaşlar aslında bu bir öneri sayılmaz pek sadece bir rica bu konu hakkında sinan beye özel mesaj yazmak istemedim herkesin fikrini almak için benim ricam haftanın konusu hakkında ben henüz gold üye sistemine geçemedim ama çay hakkında paylaşımlarım olacaktı ve tabiki paylaşamadım diyorum ki gold üye olmayanların döküman indirememesi hep alıcı olmamak için çok iyi bir sistem yalnız paylaşıma açık olsaydı daha iyi olmazmıydı anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim

•    Alt 06-02-2007'den beri

Advertising

advertising
      Mesajları
      1
      Konuları
      0
      Eklentileri
      0

Prof. Dr.

Mesajları
    2724
    Konuları
    54
    Eklentileri
    14
    Kredisi
    763
    Harcanan
    0
    Kalan
    763

Standart Cvp: bir rica...

çay hakkındaki paylaşımlarınızın neden olamadığını anlayamadım onu biraz daha açar mısınız
    şunu belirtiyim ki bu sitedeki her kural ve sistem zamanla ihtiyaç hissedilerek yapılmıştır ve yapılanların olumlu yönleri hep görülmüştür siz zaten bu sistemin nie yapıldığını anlamışsınız bunu açıklamya gerek kalmamış sistemlerimizde ve kurallarımızdan taviz vermediğimiz ve ii uyguladığımız için bunlar verimli bi şekilde size ve bize yani sitemize yansımıştır
    anlayışınız için teşekkürler

Ar. Gör. tuanabelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    1194
    Konuları
    308
    Eklentileri
    23
    Kredisi
    1177
    Harcanan
    0
    Kalan
    1177

bende konuyu kavrayamadım neden çay konusuna ekleyemedinki eğer eklenti şeklinde paylaşmayı düşünüyoduysan (cümle süper oldu dimi ) mentolcüm onu zaten siz yapamıyosunuz normal şekilde yüklediğiniz sitelere siz yüklüyosunuz uygun başlıklardaki ilgili arkadaşlarda veriyi değerlendirip eklenti şekline dönüştürüyor. sorunu pek anlayamadığım için bi açıklamada yapamıyorum ama .....

Onursal Üye Şengül PARLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    1344
    Konuları
    138
    Eklentileri
    42
    Kredisi
    2225
    Harcanan
    0
    Kalan
    2225

Mentol merhabalar,
    Bende konuyu Munisenin anladığı gibi anladım ve Munise gayet güzel anlatmış. Ben senin konularını taradım. 2 adet dosyan eklenti haline getirilmiş. 3 adet daha mesleki paylaşımın ve modların eklenti yapması sonucu Gold üye olacaksın. Bol Paylaşımlar.

Advertising

Advertising