d.ream Akademi, Bosch?un katkıları ile düzenlediği mutfak atölyeleri ile fark yaratmaya devam ediyor.

d.ream Akademi, düzenlediği farklı içeriklere sahip amatör eğitimlerle katılımcılara kendi mutfaklarında profesyonel bir şef gibi harikalar yaratma olanağı sunuyor. Amatör atölye çalışmalarında farklı lezzetlerin yanı sıra pişirme sırlarını ve inceliklerini de meraklılarıyla paylaşan d.ream Akademi, ilkbaharı Nisan ayı boyunca düzenleyeceği dört farklı eğitim ile karşılıyor.

Nisan ayı süresince profesyonel şefler tarafından gerçekleştirilecek atölye programlarının başlıkları; ?Mezeler?, ?Bahar Detoksu?, ?Fitness Dostu Mutfak? ve ?Mutfakta Bir Meksikalı!?. Mevsime yönelik içerikte eğitimler düzenleyen d.ream Akademi, menülerinin zenginliğiyle dikkat çekiyor.
Dünya standartlarında eğitim ve yenilikçi yaklaşımı ile Türkiye?de yiyecek ve içecek sektörüne kaliteli eleman kazandıran d.ream Akademi; deneyimli kadrosu ile amatör mutfaklara da gusto katmaya devam ediyor.

Eğlenceli vakit geçirirken yemek yapımına dair incelikleri de öğrenebileceğiniz d.ream Akademi?nin Nisan ayı amatör eğitimlerini kaçırmayın. Biletler Biletix?te?