1 sonuçtan 1 ile 1 arası
    Yeni Üye

Mesajları
    1
    Konuları
    1
    Eklentileri
    1
    Kredisi
    55
    Harcanan
    0
    Kalan
    55

Standart Domates Salçası Üretim Tesisi Sanayi Profili

: Domates Salçası Üretim Tesisi Sanayi Profili

: Word
    : Sanayi Araştırma ve Geliştirme Genel Müdürlüğü

İÇİNDEKİLER

1. BÖLÜM: EKONOMİK DEĞERLENDİRME

1. Yatırımın Konusu............................................ .................................................. ................. 1
    2. Üretilecek Mal ve Hizmetler......................................... .................................................. .... 1
    3. Pazar Durumu............................................ .................................................. ..................... 1

1.3.1. Üretim ve Talep Durumu .................................................. ............................................... 2
    1.3.2. İthalat ve İhracat Durumu............................................ .................................................. .... 2

2. BÖLÜM: TEKNİK DEĞERLENDİRME

2.1. İstihdam Durumu .................................................. .................................................. ......... 3
    2.2. Üretim Teknolojisi .................................................. .................................................. ......... 3
    2.3. Üretim Akış Şeması .................................................. .................................................. ...... 4
    2.4. Makina ve Teçhizat .................................................. .................................................. ....... 5
    2.5. Üretim Kapasitesi .................................................. .................................................. ......... 6
    2.6. Çevre ve Sağlık Problemleri....................................... .................................................. ..... 7
    2.7. Termin Plânı ……………………………………………………………………………………. 7

3. BÖLÜM: MALİ DEĞERLENDİRME

1. Sabit Yatırım Tutarı .................................................. .................................................. ....... 8
    2. Yıllık Giderler .................................................. .................................................. ................ 9
    3. Amortismanlar .................................................. .................................................. .............. 9
    4. İşletme Sermayesi .................................................. .................................................. ....... 10
    5. Toplam Yatırım Tutarı .................................................. .................................................. ... 11
    6. Projenin Finansmanı .................................................. .................................................. .... 11
    7. Maliyet Tablosu........................................... .................................................. ..................... 12
    8. Proforma Gelir Gider Tablosu........................................... ................................................ 12
    9. Yatırımın Ekonomik Ömrü.............................................. .................................................. . 13
    10. Yatırımın Ön Değerlendirmesi .................................................. ........................................ 13
      1. Yatırımın Kârlılığı......................................... .................................................. ..................... 13
      2. Sermayenin Kârlılığı .................................................. .................................................. ...... 13
      3. Tam Kapasitede Net Katma Değer .................................................. ................................ 14
      4. Kişi Başına Yatırım Tutarı .................................................. ............................................... 14
      5. Yatırımın Geri Dönüş Süresi .................................................. ........................................... 14

1. BÖLÜM: EKLER

Makina ve Teçhizat İle İlgili Bilgi Alınabilecek Kuruluşlar .................................................. ....... 15

:
          Dosya Şifresi : www.forumfood.net
      (Şifre alanına linki yazın. Link şifredir!)
      Dosya Boyutu : 72,5 KB (Kilobyte)
      İndirme Sayısı : 13 Kez

Konu Nuran AYDEMİR tarafından (04-12-2012 Saat 13:41 ) değiştirilmiştir.

•    Alt 06-02-2007'den beri

Advertising

advertising
      Mesajları
      1
      Konuları
      0
      Eklentileri
      0

Advertising

Advertising