2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen yesilyurtlu
  • 1 gönderen

Konu: Dosya İndirme Hakkında

yesilyurtlu çevrimdışı Üyelik tarihi: 22.08.2013 Son online zamanı: 11.07.2015

Mesajları
    3
    Konuları
    3
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5

Standart Dosya İndirme Hakkında

Değerli Forum Yönetici Arkadaşlarım.
    Siteye kayıt olmamdaki gayem sizlerin bilgi, birikim ve tecrübelerinizden yararlanmaktı. Zannedersem tamamına yakınınız Gıda Mühendisisiniz.
    Ben millî eğitim de çalışan bir memurum. Akademik değilim, gıda mühendisi, diyetisyen değilim. Forum benden ne tür bir dosya bekliyor anlayamadım. Benim amacım taşımalı öğrencilere yemek mönüsü konusunda fırsat buldukça siz gıda mühendislerinin dosyalarından yararlanmak. Bu yararlanmayı da koymuş olduğunuz bu sistem tamamen engelliyor.
    Ya zaten sizler işin ehli durumundasınız. Bırakın ki bizler sizlerden yararlanalım.
    Bırakın sizlere soru soralım, sizlerin bilgilerinizden yararlanalım. Ne dersek ne söylersek boş. Kalın Sağlıcakla

Ümit ÖZTEK bunu beğendi.

Çiğdem Coşkun çevrimdışı Üyelik tarihi: 17.06.2014 Son online zamanı: 07.11.2019

Mesajları
    253
    Konuları
    1501
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    10
    Harcanan
    Yönetici
    Kalan
    Yönetici
    Alıntı yesilyurtlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli Forum Yönetici Arkadaşlarım.
    Siteye kayıt olmamdaki gayem sizlerin bilgi, birikim ve tecrübelerinizden yararlanmaktı. Zannedersem tamamına yakınınız Gıda Mühendisisiniz.
    Ben millî eğitim de çalışan bir memurum. Akademik değilim, gıda mühendisi, diyetisyen değilim. Forum benden ne tür bir dosya bekliyor anlayamadım. Benim amacım taşımalı öğrencilere yemek mönüsü konusunda fırsat buldukça siz gıda mühendislerinin dosyalarından yararlanmak. Bu yararlanmayı da koymuş olduğunuz bu sistem tamamen engelliyor.
    Ya zaten sizler işin ehli durumundasınız. Bırakın ki bizler sizlerden yararlanalım.
    Bırakın sizlere soru soralım, sizlerin bilgilerinizden yararlanalım. Ne dersek ne söylersek boş. Kalın Sağlıcakla
    Sektörün dışında bir insan olarak haklı olabilirsiniz. Ancak bu durum için de çok düşük ücretlerle ücretli üyelik sistemi mevcut. Eğer dosya paylaşımı istemezsek, forumu dolu ve güncel tutma şansımız olmaz. İhtiyacı olanlarda gerekli dökümanlara ulaşamaz. Sorularınızı direkt olarak konu açıp yazabilirsiniz, yetkin kullanıcılar cevaplayacaktır. Elinizde paylaşabilecek dosyanız yok ise, ücretli üye olarak dosya indirmeye devam edebilirsiniz.

Ümit ÖZTEK bunu beğendi.

Advertising

Advertising