Profesyonel hayvan yetiştiricilerinin bir araya geldiği dünyanın en büyük fuarı Hanover, Almanya'da bulunan dünyanın en geniş fuar alanında gerçekleşecek. Bu yıl yine kümes hayvanları, sığır, domuz ve koyun yetiştiriciliği konularından biyoenerji hatta su ürünleri yetiştiriciliğine kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan bir program ziyaretçilerini bekliyor. Bu fuarda...

Profesyonel hayvan yetiştiricilerinin bir araya geldiği dünyanın en büyük fuarı Hanover, Almanya'da bulunan dünyanın en geniş fuar alanında gerçekleşecek. Bu yıl yine kümes hayvanları, sığır, domuz ve koyun yetiştiriciliği konularından biyoenerji hatta su ürünleri yetiştiriciliğine kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan bir program ziyaretçilerini bekliyor. Bu fuarda hayvan yetiştiriciliği, hizmetleri ve yönetimi hakkında son trendleri ve bütün yenilikler bulunabilecek.

Almanya'nın Hannover şehrinde iki yılda bir düzenlenen ve alanında dünyanın önemli ihtisas fuarlarından olan uluslararası ticari hayvancılık fuarı ?Euro Tier 2014?, bu yıl 11 ? 14 Kasım 2014 tarihleri arasında Hannover Fuar Alanı'nda gerçekleşecek. Fuarda genel olarak modern çiftçilik sistemleri, yem sanayii, besi hayvancılığı ve bu alandaki makine ve ekipmanlar teşhir ediliyor.

Fuara, 150 binin üzerinde ziyaretçinin geleceği, bunun üçte birini ise yurt dışından gelecek ziyaretçilerin oluşturacağı tahmin ediliyor. Bu yıl ki fuara Türkiye'den 49 firma katılacak. Türkiye katılımcı sayısı bakımından 50 ülke arasında sekizinci sırada yer alıyor.