4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: formula 1

Ar. Gör. tuanabelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    1194
    Konuları
    308
    Eklentileri
    23
    Kredisi
    1177
    Harcanan
    0
    Kalan
    1177

Standart formula 1

arkadaşlar genelde burda futbol haberleri açılıyo bende F1 haberi açıyım dedim..
    bu arada fenerbahçe 0 - 0 psv futbol haberide veriyim bu zamanlarda türkiyenin kazandığı her iyi şey bizi mutlu ediyo ne kadar berabere kalsakta yinede bence fena değil.
    neyse formula 1 sevenler varmı kimi reikonen 1. oldu mutlu oldum
    ama keşke hamilton olsaydı ilk çaylak şampiyon ünvanını alırdı.
    ben daha çok takım yerine pilot tutuyorum sanırım
    hamiltonun başarı öyküsü çok hoşuma gitmişti
    neyse fazla geyik yaptım sanırım güzel bir spor dalı tavsiye ederim çok heyecanlı oluyor.

•    Alt 06-02-2007'den beri

Advertising

advertising
      Mesajları
      1
      Konuları
      0
      Eklentileri
      0

Yrd. Doç. Dr. Eagleking06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    1862
    Konuları
    209
    Eklentileri
    5
    Kredisi
    322
    Harcanan
    0
    Kalan
    322

Standart Cvp: formula 1

valla son yıllarda izlediğim en çekişmeli formula 1 yarışıydı son 2 yarışta raikonenin atağa geçmesi gercekten cok iydi ama bende mclaren pilotu hamilton almasını istemiştim

Onursal Üye Oğuz Pelikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    2729
    Konuları
    384
    Eklentileri
    70
    Kredisi
    3608
    Harcanan
    0
    Kalan
    3608

Bir Ferrai taraftarı olarak Raikonen'in şampiyonluğu ve markalar şampiyonluğu beni çok mutlu etti. Ama Ferrai dışında birisi olacak olsaydı, bunun kesinlikle Hamilton olmasını isterdim. Bu kadar az tecrübeye rağmen cok guzel yarışıyor. Çok yetenekli. Bence şampiyonluğu kaybetmesindeki en byük suçlu Mercedes Takımı Yönetimi. Çünkü süper yumuşak lastikleri taktığı o pit stop ta benzin için 3 veya 4 saniye fazladan bekleseydi ve süper yumusaklar yerine normal yumusakları taksaydı fazladna yaptigi pit stop'u yapmayacak böylecede en azından bir veya iki sıra daha üstte olacaktı. Bu da onun şampiyonluğuna yetiyordu. Çünkü pitte verilecek fazladan 3-4 saniye yeterli benzin alcaktı. belki 3-4 saniye kaybedecekti ama fazladan girilen pit stop sürücüye 15-20 saniye fazladan kaybettiriyor. Birde benzin ve tekerlek süresini eklerseniz bu 25-30 snaiyeyi buluyor buda neredne baksanız yarım tur yapar. O yüzden onun şampiyonluğu kaybetmesindeki tek suçlu takım yönetimidir.

Bu sezonki en güzel yarıştı diyebilirim

Şampiyon Raikonen ve Ferrari...

Ar. Gör. tuanabelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajları
    1194
    Konuları
    308
    Eklentileri
    23
    Kredisi
    1177
    Harcanan
    0
    Kalan
    1177

reikonen gerçekten çok iyi bir yarış çıkardı vede son iki yarışta 17 puan geride olmasına karşın büyük bir azimle birinci oldu helal olsun buz adama hamiltonuda azimli biri olduğu için tutyorum 14 yaşındayken verdiği bir reportajında formula birde birinci olacağını ve en iyi dereceyi alacağını söylemiş nitekimde söylediğini yapmasına ramak kalmıştı. ayrıca hamiltonun kardeşi özürlü sanırım ona şimdiye kadar hamilton bakmış oda çok etkilemişti beni
    nedense bir alansoyu sevemedim ben ya
    reikoneni tebrik ediyoruz

Advertising

Advertising

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri