Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası
    buyuksahin çevrimdışı Üyelik tarihi: 29.05.2007 Son online zamanı: 20.11.2021

Mesajları
    402
    Konuları
    96
    Eklentileri
    29
    Kredisi
    1467
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye

Standart Cvp: haşere ile mücadele

Belgin Hanım...

Bir ilaçlama firması ile çalışmanız durumunda ilaçlama firması size özel bir dosya hazırlar bu dosyanın içerisinde kullandığı ilaçlar bunların içerikleri ve kullanım dozları, bakanlık izinleri, ilaçlama yapacak olan kişinin mezuniyet belgeleri (oğuz hocanın bahsettiği kısım) yer almaktadır tabi bunun yanısıra her ay yapılacak denetimler ile ilgili doldurulacak belgeler (aktivite ve değşim raporları) yer almaktadır. Öncelikle işinin ehli kişilerce yapılması arzu edilmelidir görüşmeye geldiklerinde oğuz abininde dediği gibi referansları incelemenizde fayda var hatta ve hatta meslektaşlarınızdan (aynı şehirde bulunduğunz) hangi firmalar ile çalıştıklarını öğrenip durumdan memnun olup olmadıklarına dair kendi çapınızda bir anket yapıp ona göre de karar verebilirsiniz, fiyat bu husuta muhakkak seçicilik nedenidir ama inanın sıkı pazarlık ile fiyatları çok uygun hale getirmek sizin elinizde...

çalıştığınız sektörüde yazarsanız eğer özellikle yapmanız gerekenler hakkında daha fazla bilgi verebiliriz

iyi çalışmalar

b.gokgoz çevrimdışı Üyelik tarihi: 19.09.2007 Son online zamanı: 15.05.2008

Mesajları
    23
    Konuları
    5
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    Oğuz bey öncelikle çok teşekkür ederim ben şuan yemek fabrikasında çalışıyorm ve önerilerinizi genişletirseniz çok sevinirim benim tecrübem olmadığı için ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum.
    Belgin

b.gokgoz çevrimdışı Üyelik tarihi: 19.09.2007 Son online zamanı: 15.05.2008

Mesajları
    23
    Konuları
    5
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    Sayın Büyükşahin:
    Kısa bi süre önce bi ilaçlama firmasıyla görüştüm ve 35 yıldır tecrübeye sahip bi yer ilaçlamaya gelecek kişi sadece firma tarafından eğitim almış ve daha önceden ilaçlama sektöründe çalışmış.Bende görüştüğüm bayana önlisans mezunu olup olmadığını sorduğumda hayır dedi ve bu şart değil dedi fakat ön keşif için gelecek kişi yanlış anlamadıysam ö,en azından önlisans mezunu.İlaçlama yapan personelin bu şekilde mi olması gerekiyor.Birde sizin önerebileceğiniz bi ilaç firması var mı?İlgşnşze teşekkür ederim.

Belgin

buyuksahin çevrimdışı Üyelik tarihi: 29.05.2007 Son online zamanı: 20.11.2021

Mesajları
    402
    Konuları
    96
    Eklentileri
    29
    Kredisi
    1467
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye
    Belgin hanım...

Firma dosyasında büyük ihtimalle firmada çalışan bir mühendisin diploması yer almaktadır, ve size gelen kişide bu kişilerden eğitim almıştır, zaten sizin muhatap olacağınız kişi direkt olarak mühendistir genel olarak bakıldığında çalışanların tamamı üniversite mezunu değil ama yeterlilik gösterebilmiş kişiler...

Ben izmirdeyim ve garote ile çalışıyorum

ugurizmir çevrimdışı Üyelik tarihi: 13.04.2008 Son online zamanı: 16.08.2008

Mesajları
    6
    Konuları
    2
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    Herkese merhaba.. Yeni üye oldum. İlaçlama firmalarında uzun süre çalıştım. Şu an arkadaşlarımın açtığı ilaçlama firmasına yardımcı oluyorum. İzmirde ilaçlama ile ilgili sıkıntısı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim. Teşekkürler.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Advertising

Advertising