Premium dondurma markası ?Ice Dream?, ev dışı tüketim noktalarında iş ortaklarına yeni sezona özel rüya gibi bir dondurma serisi sunuyor?


Ev dışı tüketim noktalarında premium dondurma tarzına keyifli bir yorum katan Ice Dream, 2017 sezonuna iddialı giriyor. Artizan İtalyan dondurması formundaki Ice Dream, sıcak yaz günlerinde yepyeni bir ?bir dondurma rüyası? serisi sunuyor.

Ice Dream, Golf Dondurma ailesinin premium dondurma kategorisindeki en yeni, en renkli ve en geniş çeşide sahip üyesi olarak dikkat çekiyor. 2017 sezonuna özel rüya gibi dondurma serisinde birbirinden lezzetli 26 çeşit dondurma bulunuyor.

Ice Dream?den 2017 yazına özel ?Bir Dondurma Rüyası? serisi?

Ice Dream?in sunduğu dondurma rüyasına bu yıl yeni lezzetler olarak, meyveseverler için kayısılı, tatlıseverler için çilekli cheescakeli, sağlıklı yaşam trendini benimseyenler için chia tohumlu & hindistan cevizli ve çocuklar için çok sevdikleri bubble gum çeşitleri eklendi. Kıvamıyla ve yapısıyla gerçek bir sorbe egzotik mango tadı da Ice Dream ailesine katıldı.

Enfes Belçika çikolatasıyla çikolata lezzeti yenilenen Ice Dream Belçika Çikolatalı da bu yıl yine en çok tercih edilen olmaya aday?

Ürün çeşitliliğiyle kategoriye yenilik getirmeyi hedefleyen Ice Dream, hem ürünlerin tazeliğini korumak hem de dondurma reyonlarında daha çok ürün sergileyebilme şansını sunabilmek için 5,5 ltnin yansı sıra 2,6 ltlik yeni ambalajını da yeni sezon için iş ortaklarına sunuyor.

Yeni sezona iddialı giriş için Ice Dream, premium dolap, pos desteğiyle birlikte özel dekorlu, soslu, garnitürlü premium dondurma serisiyle müşterilerinin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.